GS-FB Süper Kupa Maçı, Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman?

adminSpor0 Yorum 279 Kez Okundu24 Temmuz 2012

galatasarayGalatasaray Fenerbahçe süper kupa maç tarihi, Fb-Gs süper kupa maçı ne zaman oynanacak, fenerbahçe Galatasaray süper kupa maçı ne zaman, fb-gs kupa maçı ne zaman, fenerbahçe galatasaray kupa maçı ne zaman oynanacak, FB-GS Kupa Maçı Ne Zaman, fb-gs süper kupa maçı, fenerbahçe galarasaray süper kupa maçı

Ezeli rakip Fenerbahçe Galatasaray kupa maçı için mücadele edecekler. İki dev takım 2011-2012 sezonunda şampiyonluk için mücadele etmişlerdi şimdi ise Süper Kupa için karşılaşacaklar. Bakalım kazanan taraf hangi takım olacak.

Galatasaray Fenerbahçe süper kupa derbisi. Galatasaray Fenerbahçe Süper KUPA maçını 12 Ağustos 2012 Pazar günü Erzurum’da oynanacak. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa maçı Erzurum’da oynanacak. Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maçı 12 Ağustos 2012 Pazar günü Erzurumda oynanacak. Bilindiği üzere geçen yıl 31 Temmuz’da Erzurum’da oynanması planlanan Fenerbahçe Beşiktaş Süper kupa maçı şike olaylarının gündeme gelmesi sebebiyle iptal edilmişti. Bu sebeple , maç bu yıl yine aynı şehire verildi.

Galatasaray Fenerbahçe maçı ne zaman saat kaçta 2012 , Fenerbahçe Galatasaray Süper kupa maçı Tarihi, Hangi Tarihte 

12 Ağustos 2012 tarihinde Süper Kupa için iki dev takım Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya geliyor. Erzurumda yaşanacak olan Süper Kupa heyecena ortak olamak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

GS-FB Süper Kupa Maçı, Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.