Hadise siyasete atılacak

adminMagazin0 Yorum 132 Kez Okundu19 Temmuz 2012

Hadise siyasete atılacak

Pop müziğin genç ismi Hadise, Belçika’dan Türkiye’ye geldiği ilk günlerde en çok neye şaşırdığını açıkladı. Türkiye’de herkesin her işi yaptığını söyleyen Hadise, siyasetle ilgilendiğini belirtti.

“50 YAŞINDA SİYASETE GİREBİLİRİM”

Türk halkının çok iyi niyetli olduğunu ifade eden Hadise, “Türkler pek çok millete göre oldukça samimi ve içten. Burada herkes her işi yapabiliyor. Manken olan oyunculuk yapıyor. Şarkıcı olan tiyatro sahnelerine çıkıyor. Siyasete soyunan sanatçılara da herkes sıcak bakıyor. Bende 50 yaşına gelince siyasete girebilirim” dedi.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

“BAŞARIMI KISKANIYORLAR”

Hedeflerinin hep yüksekte olduğunu belirten Hadise sözlerine şöyle devam etti: “Eğer başarılı olmak istiyorsanız sadece hedefe kitleneceksiniz ve başkalarıyla ilgilenmeyeceksin. Ben bunu yapıyorum. Benim önümü kimse kesemez. Başarılı olduğum için beni kıskanıyorlar. Ama kimin ne dediği önemli değil. Ben müziğime bakıyorum”

“HAKKIMIZI ALAMIYORUZ”

Avrupa’da telif haklarında çok önemli gelişmeler yaşandığını söyleyen Hadise “Biz korsanın önüne geçemiyoruz. Türkiye’de iki müzik kuruluşu var. Her ikisi de telif haklarını korumaya çalışıyor. Bu iki organizasyon niye bir araya gelmiyor anlayamıyorum. Şarkı sözü yazarları, besteciler, yorumcular hep birlikte dolandırılıyoruz. Hakkımızı alamıyoruz” dedi. (Bugün)

Etiketler: , , , , ,

Hadise siyasete atılacak Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.