Hatice Özhan: Eşimin 41 kg altını amcasında saklı

adminMagazin0 Yorum 178 Kez Okundu3 Temmuz 2012

Hatice Özhan: Eşimin 41 kg altını amcasında saklı

Türk müziğinin usta yorumcusu Ahmet Özhan, “Eşim ilk evlendiğimiz günden beri ‘beni başka bir kadınla aldatıyor’ diyerek iftira atıyor. Yıllarca sustum. Yaptıkları bana sponsorlarımı kaybettirdi. Kirada yaşıyorum” diyerek eşine boşanma davası açmıştı.

Bu iddiaların ardından Hatice Özhan dün Kadıköy Aile Mahkemesi’nde avukatı Gözde Egemen aracılığı ile Özhan’a karşı dava açtı.  Dava dilekçesinde şu iddialar yer aldı.

– 2 yıl öncesine kadar son derece uyumlu, mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürdüğümüz evliliğimizden 25 ve 23 yaşlarında iki çocuğumuz bulunmaktadır. Ancak evliliğimiz eşimin eve sürekli sabaha karşı gelmeye başlaması, cep telefonuna sıklıkla gelen mesajlar, gizemli arama ve telefon konuşmaları ile bozulmaya başlamıştır.

BAŞKA BİR KADINA DİNİ NİKAH KIYDI

– Eşim Filiz Akbulut adlı bir kadınla dini nihah kıydığını çocuklarımın yanında itiraf etti.

– Eşimin devlet memuru olarak maaşı ve kira gelirleri ayda toplam 20.000 TL tutarındadır. Bunun dışında sanatçı olduğundan yer aldığı extra programlarla birlikte aylık kazancı ortalama 150 bin TL’dir.

– Kadıköy’deki aile konutunun dışında, eşimin Kadıköy’de başka bir evi, İstoç’ta bir dükkanı, Caddebostan’da biri yüzde 50 hisseli toplam 3 dükkanı, Çerkezköy’de tripleks villası bulunmaktadır.

41 KG ALTIN AMCASINDA

– Eşim çocuklarımıza ‘bana bir şey olursa altın olarak yaptığım birikimler Tevhid amcanızda’ diyerek Tevhid Ertörere’den nakit para karşılığında altın almıştır. Ertörer, parçalar halinde 12 kilo has altın, 9 kilo 313 gram has altın, 8 kilo 791 gram has altın. 11 kilo has haltın eşim adına saklamaktadır.

– Bir ömür süreceğini beklediğim evliliğim eşimin ağır kusurlu davranışlarından dolayı sona erdiği için 1 milyon 500 bin TL maddi, 1.500.000 TL’de manevi tazminat ve gayrımenkullerin üzerine de tedbir konulmasını talep etmekteyiz.

Vatan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Hatice Özhan: Eşimin 41 kg altını amcasında saklı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.