Hayat Devam Ediyor 31.Bölüm Fragmanı izle

adminDiziler0 Yorum 347 Kez Okundu8 Haziran 2012

meltem mirogluHeyecanla izlenen Hayat Devam Ediyor 31. Bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor 31. Bölüm Fragmanı ATV ekranlarında yayınlanan Hayat Devam Ediyor 31. Bölüm Fragmanı online internetten izle, Umutsuz Hayat Devam Ediyor 31 Haziran Cuma Fragmanı izle Hayat Devam Ediyor Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

Hayat Devam Ediyor 30.Bölüm Özeti; Siraç ve Giray, Pelini aramak için gittikleri depoda Nazımı kanlar içinde bulur, hastaneye yetiştirirler. Bunu haber alan Zeliha tüm bu olayların sorumlusu zannettiği Berata hesap sorar. Berat ise olan biteni Yusuftan öğrenmeye çalışır. Ağrıda devam eden işlerin hesaplarındaki açıkları fark eden Berat, bunun sorumlusunu çağırtır.

Tarık olayların kontrolünden çıkmasından dolayı tedirgin, Pelini kimsenin bulamayacağı bir yere götürür. Ancak bu Siraçı yıldırmayacaktır. Şirin alışveriş sonrası eli kolu dolu eve döndüğünde yakalanır ve tartışma sonrası evi terk eder. Kudret hapiste; İsmail-Cennet mutluluğu ile ilgili karabasanlar görürken, Cennet evde uğradığı saldırının travmasını yaşamaktadır. Hayat ile Kerem bebek için kontrole giderler. Dönüşte Keremi hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir.

Hayat Devam Ediyor 30.Bölüm Fragman izle

Hayat Devam Ediyor Dizi Konusu; Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudretten dört, aşık olup Kudretin üzerine kuma getirdiği Cennetten ise üç çocuğa sahiptir. İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ve kızı Zelihanın desteğiyle İstanbula göç etmeye karar vermiştir. Bu arada ailenin ortanca kızı güzeller güzeli Hayat, yörenin en eski ailelerinden birinin oğlu Keremle gizliden aşk yaşamaktadır.

Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Keremle Hayat evlenmeden önce beraber olurlar. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbasın 15 yaşındaki Hayatı istemesini fırsat bilip kızı Abbasa verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbula neredeyse kaçarak gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için büyük bir tuzaktır.

İbrahim ve eşlerinin İstanbula bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahimin çocuklarından Şirinin şöhret ve para tutkusu, Bekirin karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malikin şehirde giderek erozyona uğraması, Hayatın küçücük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraçın imkansız aşkı, Zelihanın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor

Hayat Devam Ediyor 31. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Hayat Devam Ediyor 31.Bölüm Fragmanı izle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.