Hayat Devam Ediyor 7. Bölüm Fragmanı

adminGenel0 Yorum 327 Kez Okundu30 Ocak 2012

Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm 30 aralık 2011 izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm  izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm hd izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm izle 30 aralık 2011, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm son bölüm izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm yeni bölüm izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm Fragmanı, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm Fragmanı 30 aralık 2011 izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm Fragmanı full izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm Fragmanı hd izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm izle Fragmanı 30 aralık 2011, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm son bölüm Fragmanı izle, Hayat Devam Ediyor 7.Bölüm yeni bölüm Fragmanı izle

Hayat Devam Ediyor Dizisi 7. Bölümü yine izleyicileri ekranlara kilitleyecek gibi gözüküyor.Artık bakırcı ailesi istanbula yerleşmiş durumda ve büyük şehire alışmaya çalışıyor.Kudret ve Cennet çarpışması devam ederken Ailenin çocukları farklı farklı olayların içerisinde kendilerini bulabilirler.Hayat Devam Ediyor 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Devam Ediyor 7. Bölüm Fragmanı izle

6.Bölüm Özeti;
Bakırcı ailesi, yeni hayatlarının ilk gecesinde dökülen evlerinin içinde birbirlerine sokularak uyuduktan sonra evle ilgili tadilatlar için kolları sıvarlar.

Bu sırada Malik ile yatacağı yer için kapışan Bekir’in ağır lafları üzerine İsmail hiddetlenir. Kerem’i yaralayarak her şeylerinin yanmasının sebep olan Bekir’i feci şekilde cezalandırır. Bekir bunun üzerine evi terk eder ve Siraç’ın kahvedeki odaya yerleşir. Kudret oğluna yaptıkları için İsmail ve buna neden olan Cennet’in çocuklarına tepki gösterir. Diğer yandan Hayat ve Kerem cephesinde herkesin hayatını derinden etkileyecek sürpriz bir evlilik hazırlığı başlar. Bu arada, Siraç’ın daha önceden Kürşat ve arkadaşları tarafından dövülmesini soruşturan Polis, eve gelir. Ve ilk bölümde Berat, Zeliha ve Siraç’ın başına gelen gözaltı olayı ortaya çıkar. Zeliha’nın Abbas’ın oğluyla bir aşk ilişkisi olduğunu öğrenen İsmail çıldırır ve başta Zeliha olmak üzere herkesi kırıp, döker. Diğer yandan Bekir, Nazım’ın kızı olduğunu bilmeden Mina’ya karşı giderek güçlenen duygular hissetmeye başlar. Malik de hiç ummadığı anda hayatında ilk kez birine karşı sıcak duygular hisseder.

Hayat Devam Ediyor Dizisin Konusu ;
Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudret’ten dört çocuğa, aşık olduğu Kudret’in üzerine kuma getirdiği Cennet’ten ise üç çocuğa sahiptir. Çömlekçi İsmail, çömlekçilik yapmaktan artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ile kızı Zeliha’nın desteğiyle İstanbul’a göç etmeye karar verir.Bu sırada ailenin ortanca kızı dünyalar güzeli Hayat, bölgenin en eski ailelerinden birinin oğlu Kerem’le gizliden aşk yaşamaktadır. Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Kerem’le Hayat evlenmeden önce beraber olur. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbas’ın 15 yaşındaki Hayat’ı kendisine istemesini fırsat bilip kızı Abbas’a verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbul’a gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için bir tuzaktır. İbrahim ve eşlerinin İstanbul’a bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahim’in çocuklarından Şirin’in şöhret,para tutkusu, Bekir’in karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malik’in şehirde giderek erozyona uğraması, Hayat’ın küçük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraç’ın imkansız aşkı, Zeliha’nın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hayat Devam Ediyor 7. Bölüm Fragmanı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.