Hugo Filmi Tanıtım Fragmanı izle, Hugo 2011 Filmi İzle, HUGO FULL İZLE

adminGenel0 Yorum 467 Kez Okundu2 Ocak 2012

hugoHugo saat tamircisi babasıyla birlikte yaşayan bir çocuktur. Babasının özellikle bir otomat üzerinde çalışması Hugo nun çok ilgisini çeker.. Ancak aynı zamanda müzede de çalışan babası bir gün çıkan yangında ölünce bu aletin tamiri yarım kalır.. Hugo artık amcasıyla yaşamak zorundadır. Amcası ayyaş bir adamdır ve tren istasyonunun tepesinde saatin sürekli bakımı ve tamiri ile ugraşır.. Hugo herşeye ragmen bu otomatın üzerinde çalışmaktan vazgeçmezz. Tek bir eksigi vardır otomotomun arkasında yer alan kalp şeklindeki anahtar deligine uygun, kalpten yapılmış bir anahtar..

Brain Selznick’in sihir temalı çocuk romanından uyarlanan olan film, Paris tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan ve saatlerden sorumlu olan kimsesiz bir çocuğun, bir gün saati tamir etmeye teşebbüs etmesiyle yaşadığı gizemli macerayı konu ediyor

Filmin Başlığı:Hugo izle
Filmin Bilgisi:Hugo saat tamircisi babasıyla birlikte yaşayan bir çocuktur. Babasının özellikle bir otomat üzerinde çalışması Hugo nun çok ilgisini çeker.. Ancak aynı zamanda müzede de çalışan babası bir gün çıkan yangında ölünce bu aletin tamiri yarım kalır.. Hugo artık amcasıyla yaşamak zorundadır. Amcası ayyaş bir adamdır ve tren istasyonunun tepesinde saatin sürekli bakımı ve tamiri ile ugraşır.. Hugo herşeye ragmen bu otomatın üzerinde çalışmaktan vazgeçmezz. Tek bir eksigi vardır otomotomun arkasında yer alan kalp şeklindeki anahtar deligine uygun, kalpten yapılmış bir anahtar..
imdb puanı:8,3 (14,182 OY)
sinemalar.com puanı:6,4 (156 OY)
Filmin Türü: Aile, Fantastik, Gizem,
Filmin Çekildiği Ülke:Amerika
Filmin Yapım Yılı:2011
Filmin Yönetmeni:Martin Scorsese,
Filmdeki Oyuncular:Jude Law, Ben Kingsley, Christopher Lee, Chloe Moretz, Sacha Baron Cohen, Asa Butterfield, Michael Pitt, Mathieu Amalric, Richard Griffiths, Ray Winstone, Helen McCrory, Frances de la Tour, Angus Barnett, Michael Stuhlbarg, Gulliver Mcgrath, Shaun Aylward, Mark Shrimpton, Lucy Scarfe, Max Wrottesley, Graham Curry, James Butler, Joshua Dunlop, Emil Lager, Hugo Malpeyre, Gino Picciano, Adam Manuel, Denis Khoroshko, James Thomas Scott, Nathaniel Antonio Lloyd, Catherine Balavage, David Smith, Edmund Kingsley, Eric Moreau, Robert Gill, Ben Addis,
Yapımcı:Johnny Depp, Martin Scorsese, Bruce Berman, Barbara De Fina, Graham King, Charles Newirth, Georgia Kacandes, Tim Headington, Emma Tillinger, Christi Dembrowski,
Senaryo:John Logan, Brian Selznick,
Gösterim Tarihi:2 Aralık 2011 Türkiye
Filmin Süresi:2 saat 6 dakika
Film hakkında ilginç bilgiler:
Filmin hasılatı ve bütçesi:Filmin bütçesi $170,000,000

TEK PARÇA TEK PARÇA 2 FRAGMAN TEK PARÇA İZLE


FRAGMAN

Hugo film izle, Hugo hd film izle, Hugo filmini izle, Hugo filmi full izle, Hugo indirmeden izle, Hugo full hd film izle, Hugo türkçe düblaj izle, Hugo türkçe Altyazılı izle, Hugo direk film izle, Hugo bedava film izle,Hugo tek part izle, Hugo film indir,

Yönetmen: Martin Scorsese / Senaryo: John Logan, Brian Selznick / Oyuncular: Asa Butterfield, Chloe Grace Moretz, Christopher Lee, Ben Kingsley, Jude Law / Çıkış: 2 Ara

Martin Scorsese’nin yaptığı son filmi yansıtıcı, çocukların kitap okuma zevk ve filmleri esinlenerek bir döneme geri övgü. Bu, geçmişte ve George Méliès filmlerin romantik bir görünüm . Hugo Cabret The Invention of Brian Selznick kitabından uyarlanmıştır ve erken sinema Scorsese’nin aşk bu tüm aile için eğlenceli ve eğitici bir film etkilenir .

Isabelle (Chloe Grace Moretz) adında genç bir kızla tanışır ve birlikte keşif bir maceraya atılmak kadar Hugo (Asa Butterfield), yalıtılmış bir varoluş işaretleyerek ve yaşam merkezinde saat tutan bir 1930’larda Paris tren istasyonunun duvarları yaşıyor. Scorsese’nin yarattığı dünya buhar dolu ve tozlu, zengin bir ses tonuyla. Clockwork sihir gibi, yetim dolaşıyordu ve Méliès fantastik sinema, Büyük Savaş sonrası talep artık. Yeniden otantik giyim her konu ve aktörlerin kendi cilt için bu cömert altın parlaklığı var; 3D kullanılmaktadır ve Çevreyi artırır.

Her karakter tanıtıldı hikayesi yavaş yavaş; Hugo, el yazısıyla yazılmış bir otomat çalışmak nasıl bir kılavuzun Hugo sahipliğini sorular bir oyuncak mağazası sahibi (Ben Kingsley) üzerinden gelen kalabalık bir tren istasyonu çevresinde dolaşan. Daha sonra buharlı vista ile kaçmayı başarır yalın turkuaz kaplı istasyonu müfettişi (Sacha Baron Cohen) büyüleyici (prodüksiyon tasarımcısı Dante Ferretti uzman göz sayesinde) boyunca kovaladı. Sahne harika ayarlanır. Hugo’nun en işlek yerlerde yalnızlık o tren istasyonunun izdiham etkileşim saatler boyunca destekleyen karakterlerin hikayeleri taşımak için kullanılır. Istasyonu müfettişi ve bir çiçek kız (Emily Mortimer) arasında bir aşk hikayesi, bir çocuğun gözünden gördüm ve bu müstakil ama şirin bir noktadan izleyiciye sunulmaktadır.

Christopher Lee, Isabelle ve Hugo ısıtır dotes kitabevi sahibi, Mösyö Labisse, hikaye katıldı. Kitabevi, yine zengin görünüm, kitap, çocukların hayal güçlerini kaybolmak için bir saklanma yeri oluşturarak yüksek yığılı ve keşif yolculuğu başlamak üzere. Hugo ve Isabelle hareketli resim bir bakış yakalamak için bir tiyatro içine gizlice Scorsese’nin de sinemada bir sığınak olarak kullanır. Bu konumların her ikisi de özel, büyülü yerler olarak tasvir edilmiştir ve geçmiş dönemin hoş bir nod (yeniden kurar) ellerini tutun temkinli bir ruh.

Asa Butterfield performansı biraz creaky başlar ama kısa sürede o Moretz katıldı oyunculuk daha güvence altına alır. Moretz, macera ve kelime için onun sevgi için ona şevk, Isabelle olarak izlemek için güzel. Onlar kendi ilişkinin temellerini atmak gibi iki ve coşkularını arasındaki etkileşim, macera topraklarına film kaldırır. Hugo clockwork mekanizmaları tespit nab el ve onun Rahmetli babam (Jude Law) en son bağlantı bir otomat düşkünlük bakmak için olağanüstü büyüleyici. Otomat inanılmaz ürpertici; metal bir tuval üzerinde boş bir ifade oldukça rahatsız edicidir. Kasa, varlığını çevreleyen sır kilidini canlanıyor karmaşık bir saat mekanizması iç gizler.

Ikinci yarısında Scorsese tarafından sevgiyle yeniden Méliès, filmler bile daha gerçeküstü çevresi izleyici alır ise filmin ilk bölümü, Hugo yaşar yaratıcı bir saat dünyanın etrafında döner. Méliès ‘bilim kurgu filmi , Ay’a A Trip gözünde bir uzay gemisi aya vurur, büyük bir ekrana getirilir ve bazı faiz eserleri aşina olmayanlar cineastes zevk ve belki de tetikleyecektir . Méliès hikayesi hüzünlü bir, işini ihmal edildi, o iflas etti ve onun filmlerinin çoğu, önyükleme topuklar yapmak için eritiliyor . Méliès olarak öncü, onun filmleri onur hak ve Scorsese, bu iş için adam.

Hoşgörülü mı? Evet. Ama layık konu ve Scorsese’nin yönettiği film korunması ve George Méliès filmlerin bağlılığı önemi hakkında tutkulu mesaj zarif ekranda aydınlatılır. O yüzden bu ince hazırlanmış bir parça saygı son derece iyi gelecek nesil üzerine onun bilgi geçen ve yapar. Nostaljik, kalp-ısınma ve izlemek için güzel, bu özünde büyük bir mesaj ile sinema düşünceli ve etkileyici bir parçasıdır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hugo Filmi Tanıtım Fragmanı izle, Hugo 2011 Filmi İzle, HUGO FULL İZLE Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.