İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne?

adminDünya, Güncel, Teknoloji0 Yorum 337 Kez Okundu27 Ocak 2012

İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak Özellikleri Ne OlacakiPhone 5 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 5 Ne satılacak?  iphone 5 ne zaman Türkiye’ye gelecek? Fiyatı ne olacak?. 2012 iphone 5 ne zaman Türkiye’ye gelecek? Teknoloji severlerin merakla takip ettikleri iPhone serisinin en yeni üyesi İphone 5 ne zaman çıkacak? iPhone 5 fena sızdı!, iPhone 5 ne zaman çıkacak, neler sunacak? Cevaplar işin tam merkezinden gelen bu haberde…

İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak Özellikleri Ne Olacak Video Bilgiler. İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak Özellikleri Ne Olacak video, Iphone 5 ne zaman çıkacak, neler sunacak?

En büyük iPhone üreticisi olan Çinli Foxconn fabrikasından adı açıklanmayan bir çalışan, iPhone 5 olarak adlandırılan bir cihazın üretimine başlanmak üzere olduğunu söyledi. 9to5Mac’e konuşan kaynak, birbirinden biraz farklı değişik birkaç örneğin dolaştığını, fakat hangisinin üretimine başlanılacağına henüz karar verilmediğini aktardı.

Foxxcon çalışanı, örnekler arasında belirgin benzerlikler olduğunu da söyVledi. 4 inç (ya da daha büyük) ekran ve tamamen farklı bir tasarım… Yeni tasarımın 4/4S ‘ten daha uzun ve geniş olduğu da bilgiler arasında.

Geçtiğimiz yıl, ilkbahar sonuna kadar iPhone 4S’in üretimine başlandığını görmedik, bu yüzden de tahmin edilenden daha geç, sonbaharda çıktı telefon. Taze raporlar, iPhone 5 üretimine yakında başlanacağını söylüyor. Görünen o ki Apple eski rutini olan, yazın WWDC’de telefon tanıtımına geri dönüyor.

Tabii ki tek bir söze inanmamak gerekir, fakat aynı çalışanın geçtiğimiz yıl iPhone 5 değil, iPhone 4S tanıtılacağını da doğru raporladığı söyleniyor.

2012 iphone 5 ne zaman, çıkacak, Çinli Foxconn fabrikası, En büyük iPhone üreticisi, Fiyatı ne olacak, iPhone, iPhone 4S, iPhone 5 değil, iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? Haberi, İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? Haberleri, İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? Hakkında, İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? On Haberleri, İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? Son Dakika, iphone 5 ne zaman Türkiye’ye gelecek?, iphone 5 Özellikleri Ne?, iphone 5 Özellikleri Ne? Haberi, iphone 5 Özellikleri Ne? Haberleri, iphone 5 Özellikleri Ne? Hakkında, iphone 5 Özellikleri Ne? On Haberleri, iphone 5 Özellikleri Ne? Son Dakika, iPhone serisi, Özellikleri, zaman

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İPhone 5 Ne Zaman Çıkacak, iphone 5 Özellikleri Ne? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.