İşte Melo gerçeği

adminSpor0 Yorum 314 Kez Okundu30 Haziran 2012

İşte Melo gerçeği

Geçen sezon kiralık olarak formasını giydiği Galatasaray’ın kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Felipe Melo, sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi haline geldi.

GALATASARAY’DAN DAHA FAZLA PARA KOPARMAK İÇİN

Galatasaray yönetimi de sezonun bitmesinin ardından Brezilyalı oyuncunun bonservisini alma konusunda Juventus ile kıyasıya pazarlığa girişti. Ancak tam da bu dönemde İtalyan basınında, Melo ile Spartak Moskova’nın ilgilendiği hatta Rus ekibinin 12 milyon Euro önerdiği yönünde haberler çıktı. Bu haberlerin kaynağı ise “Juventus’un gayrı resmi yayın organı” Tuttosport’tu. Nitekim bunun, pazarlığı kızıştırmak ve Galatasaray’dan daha fazla para “koparmak” isteyen Juventus’un bir oyunu olduğu ortaya çıktı.

“JUVENTUS BİZE TEKLİF ETTİ”

Spartak Moskova Genel Menajeri Valery Karpin yaptığı açıklamada “Juventus yetkilileri bize Krasic, Elijah ve Felipe Melo ile ilgilenip ilgilenmediğimizi sordu. Biz de kendilerine 3 futbolcuyla da ilgilenmediğimizi ilettik. Ancak birkaç gün sonra bizim bu oyuncuları almak istediğimize dair haberler çıktı. Gerçek şu ki Juventus; Krasic, Elijah ve Melo’yu satmak istiyor; biz ise almak istemiyoruz” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

İşte Melo gerçeği Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.