James Bond, Skyfall Film Fragmanı

adminMagazin0 Yorum 386 Kez Okundu31 Ekim 2012

Skyfall Ne Zaman?..Skyfall konusu ne, Skyfall oyuncuları, Skyfall James Bond kızı Naomie Harris…Bond Kızı Naomie Harris İstanbul’da…30 Ekimde Türkiye Galası yapılan ve 2 Kasım’da tüm salonlarda gösterime girecek olan ve büyük bir bölümü İstanbul’da çekilen James Bond serisinin son filmi Skyfall’a ait yeni bir fragman yayınlandı.

Skyfall’ın Özeti MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M’e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond kişisel bedelleri ağır olsa da, tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6’yı ciddi riske sürükleyen isim Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır…

Skyfall Filmi Fragmanı izle seyret

Sinema tarihinin en uzun soluklu aksiyon film serisi olan gizli ajan 007 James Bond‘un nefes kesen macerası bu sefer Türkiye, Çin ve İngiltere ekseninde geçiyor.

Serinin 23. filmi olan Skyfall‘da 2000′li yılların son Bond‘u olarak Daniel Craig‘i izlerken ünlü aktöre M rolünde seyircinin alıştığı üzere Judi Dench, Silva rolünde Javier Bardem, hukümet görevlisi Mallory olarak Ralph Fiennes, seksi Bond kadınları olarak ajan Eve rolünde Naomie Harris ve Severine rolünde Bérénice Marlohe eşlik ediyor.
Yönetmen koltuğunda Sam Mendes’in oturduğu filmin Türkiye dışındaki diğer çekim mekanları arasındaysa Şangay, Londra ve İskoçya’nın kuzey bölgeleri yer alıyor.

Skyfall Film Fragmanı Naomie Harris

Bond Kızı Naomie Harris İstanbul’da…

ÜLKEMİZDE 2 Kasım’da vizyona girecek 23. James Bond filmi ‘Skyfall’un Türkiye galası, gerçekleşti.,

Bir bölümü Türkiye’de çekilen Skyfall’un başrol oyuncularından Bond kızı Naomie Harris ve yapımcı Michael G. Wilson, Cinemaximum Kanyon’da düzenen galaya birlikte katıldı.

Sam Mendes’in çektiği filmde, Daniel Craig ‘Bond’, Naomie Harris ise ‘Eve’ rolünde karşımıza çıkacak.

Skyfall‘un ilk fragmanı

Tüm dünyanın merakla beklediği James Bond’un 23. macerası olan “Skyfall“un ilk fragmanı çıktı. Bir bölümü İstanbul’da çekilmesine rağmen filmin fragmanında İstanbul görüntüsü yer almadı. Serinin son filminde, Bond rolünde bir kez daha Daniel Craig, yönetmen koltuğunda da Oscar ödüllü Sam Mendez var. İngiliz istihbarat örgütü MI6 saldırıya uğrarken, James Bond kişisel bedellerine rağmen bu tehdidi yok edebilecek mi? Heyecanın dorukta, gerilimin yüksek olduğu “Skyfall” macerasında ünlü ajan James Bond’un M’ye karşı sadakati sınanıyor. Çekimlerinin Adana, Fethiye ve İstanbul’da yapıldığı film, 26 Ekim’de İngiltere’de, 2 Kasım 2012′de Türkiye’de vizyona girecek

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

James Bond, Skyfall Film Fragmanı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.