JLO: Tom ve Katie için üzüldüm

adminMagazin0 Yorum 144 Kez Okundu14 Temmuz 2012

JLO: Tom ve Katie için üzüldüm

ABD’li oyuncu Jennifer Lopez son günlerde dünya magazin basınının gündeminde yer alan Tom Cruise-Katie Holmes ayrılığıyla ilgili olarak konuştu.Çiftin ayrılık sürecinde yaşadığı sıkıntıları çok iyi anladığını, kendisinin de eski eşi şarkıcı Marc Anthony’den ayrıldığı dönemde acı çektiğini söyleyen Lopez şöyle konuştu:

MARC VE BEN DE BENZER YOLLARDAN GEÇTİK

Ayrıldıklarını Güney Amerika’dayken öğrendim. İkisi de çok tatlı insanlar. Onlar için üzüldüm. Marc ve ben de benzer yollardan geçtik. Bir şeylerin iyi gitmesi için uğraşıyorsun ama sonunda çabanın işe yaramadığını fark ediyorsun.”

Entertainment Tonight adlı TV programında konuşan Lopez çiftin şu dönemde tek yapmaıs gerekenin 6 yaşındaki kızları Suri’ye odaklanmak olduğunu söyledi.

Holmes Suri ile birlikte New York’ta yeni hayatlarına başlarken Cruise’un avukatı ünlü aktörle ilgili olarak son çıkan söylentilere yanıt verdi. Cruise’un boşanma dilekçesinde geçen bazı sırları gizlemek istediği öne sürüldü.

“Görevimiz Tehlike”nin yıldızının avukatı Bert Fields bu konuya açıklık getirerek şunları söyledi: “İnsanlar yalan yanlış şeyler ortaya atıyor. Tom’un saklayacak hiç birşeyi yok.”

Etiketler: , , , , ,

JLO: Tom ve Katie için üzüldüm Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.