Justin Bieber Boksör Oldu

adminMagazin0 Yorum 1.413 Kez Okundu24 Mart 2012

Amarikalı Ünlü Şarkıcı Justin Bieber boksör oldu ve baya bir dayak yedi.   Ağzı burnu  yüzü kanlar içinde kaldı. Gençliğin yeni idolü Justin Bieber`ın bebeksi yüzü kanlar içinde kaldı. 18 yaşındaki Bieber, Comqlex dergisi için Tony Kelly`nin objektifinin karşısına geçti ve bir boksörü canlandırdı. Çekimde smokinle ringe çıkan Bieber, rakibinin acımasız yumruklarına hedef oldu

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber’ın tüm dünyada ünlü olmasının en büyük etkeni olan bebeksi suratını kanlar içinde görenler gözlerine inanamadı. Ringde rakibinden üst üste yumruk yiyen Bieber bir derginin fotoğraf çekimi için oradaydı.

SERT ÇOCUK İMAJI

18 yaşındaki şarkıcı Bieber dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Tony Kelly’nin “Complex” dergisi için hazırladığı fotoğraf çekiminde simokiniyle ringe çıktı. Boks maçı konseptinde rakibinin acımasız yumruklarının hedefi olan Bieber, ilk defa böyle bir “sert çocuk” imajıyla hayranlarının karşısındaydı.

Dergiye verdiği röportajında kız arkadaşı oyuncu Selena Gomez ile olan ilişkisiyle ilgili soruları cevaplayan Bieber, ünlü kişiler oldukları için beraberliklerini gözden uzakta yaşayamadıklarını söyledi.

Bieber sözlerine şöyle devam etti: “Ben bu kapıdan çıkayım, Selena başka bir yerden çıksın sonra paparazzileri atlatmak için bir yerde buluşalım. Sonra tekrar saklanalım. Bu hiç de sağlıklı bir ilişki değil.

justin-bieber-boksor

.Justin Bieber

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Justin Bieber Boksör Oldu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.