Justin Bieber İstanbul Konseri

adminMagazin0 Yorum 651 Kez Okundu2 Mayıs 2013

Justin Bieber İstanbul Konseri

Justin Bieber İstanbul Konseri Justin Bieber konserini hi bir kanal canlı yayını yayınlamayacak. Konser şu saat itibari ile itü de verimektedir. Bugün saat 19:30′da İTÜ Stadyumunda konser verecek olan Justin Bieber İstanbul’a dün gelmişti. Justin Bieber konseri için İstanbul Trafiği adeta kitlenme noktasına geldi. Ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber, konser için İstanbul’a ayak bastı. Basın mensuplarına poz vermek istemeyen Justin Bieber, korumalarının eşliğinde pasaport kontrolü yaptırmadan kendisini bekleyen aracına atladı ve kalacağı otele doğru yol aldı. Justin Bieber Konserini canlı izlemek için herhangi bir kanal yok

Bu akşam vermekte olduğu konserde Justin Bieber konserinde gergin anlar yaşandı. Konser sırasında sahneye atılan bir cisim nedeniyle Justin Bieber sahneyi bir süreliğine terk etti. Bieber bu durumun devam etmesi halinde sahneye çıkmayacağını dile getirdi. Bir süre kuliste bekleyen Bieber yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

Dün akşam saatlerinde olaylı bir şekilde İstanbul’a gelen Justin Bieber hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.İstanbul trafiği adeta felç oldu. Hayranların merakla beklediği konser başladı.Bugün akşam 19.30′da İstanbul’da sahne alacak Bieber’in hayranları konser alanına öğle saatlerinde akın etti. Binlerce hayranın erken saatlerde İTÜ Stadyumu’na doğru yola çıkması nedeniyle İstanbul’da trafik kilitlendi.

KONSER ALANI KIZLAR MATİNESİ OLDU

Justin Bieber konserine gelen hayranlarının çoğunluğunun kız olması dikkatlerden kaçmadı. Bir hayranı ise paylaştığı fotoğrafa ‘Konser alanı tam bir kız matinesi oldu’ notunu düştü.

OTELDEN DIŞARI ÇIKMADI

‘Believe turnesi’ kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi stadyumunda vereceği konser için özel uçağı ile dün 20.30′da İstanbul’a gelen dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber, tüm gün kaldığı otelden dışarı çıkmadı.

justin-bieber suikast

Özel uçağından indikten sonra pasaport kontrole girmesi gereken ünlü yıldız, kontrolden korumaları eşliğinde kaçıp polisi peşinde koşturmuştu. Bieber’ın Four Seasens Hotel’de kaldığı duyulunca, Belieber’lar da otelin önünde toplandı. Bieber hayranları onu göremeyince gözyaşlarına boğuldu. 

Otelinden dışarı çıkmayan ve ekibi tarafından atacağı hiçbir adıma dair bilgi verilmeyen Justin Bieber’ı sessiz bekleyiş sürüyor. Bieber’ın Kanadalı bir gruba ait olan Four Seasons & Resorts’ü seçmesi de dikkatlerden kaçmadı. 

KONSER BAŞLADI

İstanbul Teknik Üniversitesi stadyumundaki konser 2 saat gecikmeyle başladı. Müthiş coşkunun yaşandığı konserde ilginç olaylar yaşandı. Konser sırasında sahneye atılan bir cisim nedeniyle Bieber sahneyi bir süreliğine terk etti. Bieber bu durumun devam etmesi halinde sahneye çıkmayacağını dile getirdi. Bir süre kuliste bekleyen Bieber yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Justin Bieber İstanbul Konseri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.