Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisi bitti mi?

adminMagazin0 Yorum 622 Kez Okundu27 Mayıs 2013

Selena GomezSelena Gomez ile Justin Bieber beraberliği bu sefer bitti. Selena Gomez katıldığı nbir radyo programında ayrılık haberlerini doğruladı.Özgür olduğunu belirten Gomez Bieber’siz kaç gün dayanacak.

Selena Gomez ile Justin Bieber beraberliği bu sefer bitti. Selena Gomez katıldığı bir radyo programında ayrılık haberlerini doğruladı.

Justin Bieber’den ayrıldığı için mutlu olduğunu belirten güzel şarkıcı gönlünün boş olduğunu belirtti. Seksi şarkıcı küçük yaşlarda üne kavuşmuş Justin Bieber ile ilişiki yaşamıştı.

Selena Gomez katıldığı radyo programında ’Tamamen Özgürüm’ dedi. Bunların ardından ’Artık bekarım’ demesi ayrılıklarını doğruladı.

Justin Bieber, Selena Gomez ile daha önce bir çok kez ayrılmış ve yeniden beraber olmuşlardı. Selena Gomezi’in Justin Bieber’e çocuk demesi ikilinin arasını açmıştı. Çok sık ayrılık haberleri gelmesi aslında gerçekten olgunlaşmamış bir çift mi düşüncesini ortaya çıkarıyor.

Güzel şarkıcı Selena Gomez, ’Artık sokakta biri gelip bana bir dondurma yeme teklifi edebilir’ dedi. Hatta bu sözünün ’Keşke birisi böyle bir şey sorsa’ diyerek altını çizdi.

Daha önce bir çok kez ayrılıp yeniden barışan çift bu sefer ayrılık haberleri kaç gün sürecek

Selena Gomez

Selena Gomez giyim moda Selena-Gomez resimleri modasi selena-gomez-billboard Selena Gomez giyim modasi justin-bieber-ve-selena-gomez Selena Gomez,

Etiketler: , ,

Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisi bitti mi? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.