Katie Holmes Tom Cruise’dan neden boşanıyor

adminMagazin0 Yorum 164 Kez Okundu1 Temmuz 2012

Katie Holmes Tom Cruise'dan neden boşanıyor

İddialara göre Cruise’un makyajlı fotoğrafları ve Scientology tarikatına bağımlılığı Holmes’ü bunalttı. Ayrıca Holmes 5 yıllık evliliklerinde ezilen bir kadın oldu…

Magazin dünyası Hollywood’un gözde çiftlerinden Katie Holmes ‘la (33) Tom Cruise ‘ın (49) ayrılıklarını konuşuyor. Ünlü aktris Katie Holmes, şiddetlik geçimsizlik gerekçesiyle “Görevimiz Tehlike” serisinin ünlü yıldızı beş yıllık eşi Tom Cruise’den boşanmak için dava açtı. Aktörün eşinin kararıyla büyük üzüntü yaşadığı söylenirken, çiftin neden ayrıldığı, Katie’nin boşanmadan ne kadar tazminat alacağı ile ilgili basında çeşitli iddialar çıktı.

‘ROBOTA DÖNDÜM’

Aktrise yakın bir kaynak Daily Mail gazetesine, “Beş yıldan sonra Kate gerçekten delirdiğini, robota dönüştüğünü hissetti. Tom ile evliyken çok değişti, ezilen, enerjisi kalmayan birine dönüştü” dedi.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA

Cruise’un sürekli kendi işleriyle ilgilendiği üyesi olduğu Scientelogy tarikatının toplantılarında ailesinde daha fazla zaman harcadığı ve bu durumdan Holmes’un son derece rahatsız olduğu öğrenildi. Bardağı taşıran son damla ise çifte yakın kaynaklara göre yakışıklı aktörün W Magazine’e iki modelle birlikte verdiği seksi pozlar. Bu çalışmadan haberi olmayan Holmes’un eşiyle “Bu kadarı da fazla.” diye kavga ettiği öne sürüldü.

İŞTE CRUISE’UN OLAY OLAN O POZLARI

Bir dönem ABD’li talk şovcu Oprah Winfrey’in programına katılıp aşkını canlı yayında koltuğa çıkıp açıklayan Cruise ise dün film çekimleri için İzlanda’ya gitti. Cruise’un eşinin kendisinden ayrılık kararı almasıyla şoke olduğu, tazminat konusu için hemen avukatlarıyla görüşme yaptığı öğrenildi.

15 MİLYON DOLAR ALACAK

Çift, evlilik öncesi anlaşma yaptılar, buna göre Katie evliliğin her yılı için 3 milyon, toplamda 15 milyon dolar alacak. Beverly Hills’teki 35 milyon dolarlık malikanenin de sahibi olacak.

Eğer evlilik 11 yıl sürseydi bu kez sözleşmeye göre Holmes boşandığı eşinin servetinin yarısını alacaktı. Çiftin toplam serveti 275 milyon dolar civarında. Boşanma davasının görüleceği çiftin yaşadığı Kaliforniya yasalarına göre ayrılık durumunda tüm servet ikiye bölünüyor.

Katie, kızları Surie’nin velayetini de istiyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Katie Holmes Tom Cruise’dan neden boşanıyor Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.