Kılıçdaroğlu’ndan Noel mesajı

adminGenel0 Yorum 366 Kez Okundu22 Ocak 2012

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hristiyan vatandaşların ve Hristiyan aleminin Noel Bayramını kutlarken, barış içinde kardeşçe bir yaşam ile sağlık, huzur ve mutluluk diledi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hristiyan vatandaşların ve Hristiyan aleminin Noel Bayramını kutladı.

Kılıçdaroğlu'ndan Noel mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hristiyan vatandaşların ve Hristiyan aleminin Noel Bayramını kutlarken, barış içinde kardeşçe bir yaşam ile sağlık, huzur ve mutluluk diledi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hristiyan vatandaşların ve Hristiyan aleminin Noel Bayramını kutladı.

Kılıçdaroğlu, Noel Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında, hangi inanca, hangi dine, hangi ırka ve hangi kültüre ait olursa olsun, bayramların kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, “Karşılıklı sevginin ve saygının esas olduğu, kinlerin, düşmanlıkların unutulduğu bayramlardan birini daha yaşayan Hristiyan vatandaşlarımızın ve tüm Hristiyan dünyasının Noel Bayramını içtenlikle kutluyor, barış içinde kardeşçe bir yaşam ile sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi. – Ankara

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Kılıçdaroğlu’ndan Noel mesajı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.