Kış Aylarının Vazgeçilmez Modası: 2015 Kazak Modası

adminModa0 Yorum 800 Kez Okundu28 Ekim 2014

2014-2015 Sonbahar-Kış trendleri, 2014-2015 sonbahar kış sezonunda öne çıkan trendler , öne çıkan renk ve desenler hangileri? Herhangi bir cins bir kazak giyebilir kışın moda, en önemli şey öğeleri ve renk doğru birleşimini görüyoruz.Kalem tüvit, jarse veya yün – hacimli bir etek ile sıcak bir kazak – Örneğin biz ofis elbise seçeneği alabilir.

Ofis temasını sürdüren vurgu boğazına altında daracık angorovym veya kaşmir sıcak kazak üzerine konur.Böyle bir kazak altında topuklu daha sıkı etek, siyah tayt ve botları elbise. Sen aşınma ve kadife etek ve dar pantolon ve pileli etekler olabilir. Ayrıca bu sezon, bu tür buboes veya ince teller gibi dekoratif öğeler içeren hacmi ve viskoz ham, bir kazak giyen itiraf ediyor.

Gömlek sıkı kesme altında takılabilir yuvarlak boyun kazak, unutmayın. Diğer şeyler arasında, kazak süet ince bir kemer ile dekore edilebilir. Kazak sessiz gölge ve üç çeyrek bir kol varsa, beyaz bir gömlek ve bir etek, diz-boyu çan ile ürünü birleştirmek daha iyidir.

Ofis kazak elbise için uygulamalardan biri tüvit pantolon, geniş kesim ile bir kombinasyon derstir.Neyse kazak – ayrı ayrı takılabilir çok yönlü bir giysi, yani, bir elbise gibi sıcak bir tayt veya skinny jeans, şık kuşaklı bel gibi. Kış sezonunun moda dönersek, viskoz büyük ham dolu İskandinav tarzı jakarlı desen ile kazak fazlalaştı. Bu arada, İskandinav model bir lider dekor kazak bu yıl. Bu kış trendi çeşitli dekoratif unsurlar ile dekore kazak olacak aslında aşağı kaynar, bu nedenle güvenle örgüler, örme çizgili ve topları ile bir ürün seçebilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

Kış Aylarının Vazgeçilmez Modası: 2015 Kazak Modası Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.