Kıvanç’la Beren iki sene sonra yeniden buluşacak

adminMagazin0 Yorum 491 Kez Okundu12 Ocak 2012

fatmagul un sucu ne Beren SaatYılmaz Erdoğan’ın “Şairler” filminde rol almaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, yaza doğru ise 2 senedir üzerinde çalışılan “Yaseminler Tüter mi Hâlâ?” projesinde oynayacak. Çekimleri nisan ayında başlayıp, 9 ay boyunca sürecek filmde Tatlıtuğ’a “Aşk-ı Memnu” dizisindeki başrol arkadaşı Beren Saat de eşlik edecek

Tatlıtuğ ve Saat, 2 yıl aradan sonra yeniden kamera karşısına geçecek. Alev Alatlı’nın 1985 yılında yazdığı ve 1950’li yılları anlatan aynı adlı romanından uyarlanan filmde, Saat ile Tatlıtuğ’un yanı sıra Mehmet Akif Alakurt, Selçuk Yöntem ve Halil Ergün rol alacak. Beren Saat, adı Eleni olan daha sonra ise din değiştirerek Naciye adını alan Kıbrıslı bir kadını, Alakurt, Saat’in ilk kocası Arif ’i, Tatlıtuğ ise Beren Saat’in ikinci eşi Hisar göçmeni bir Anadolu Rum’unu canlandıracak.

Cansu Dere kabul etmedi
Filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Naciye’nin hayatına sonradan girecek ve asıl hikâye seyirciyi bu bölümden sonra etkileyecek. Film için daha önce Cansu Dere’ye de teklif götürüldüğü ancak Dere’nin kendisine fazla rol verilmediği için projeyi kabul etmediği öğrenildi. Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcılığını da Ay Yapım üstlenecek.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kıvanç’la Beren iki sene sonra yeniden buluşacak Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.