Kurtlar Vadisi Pusu 143.bölüm, TNT Tv Neden Yayınlanmadı?

adminGenel, Magazin0 Yorum 461 Kez Okundu5 Ocak 2012

Kurtlar_Vadisi_PusuKurtlar Vadisi Pusu TNT de neden yayınlanmadı?  Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm neden bu hafta ekranlara gelmedi. Peki ama Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm neden yayınlanmadı. Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman yayınlanacak?

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olarak tarihe geçen Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla 143. bölümünü TNT yönetimi sürpriz bir şekilde yayınlanmama kararı aldı. TNT ekranlarında bu akşam Vadi’nin yayınlanacağı saatte, başrolde Nicole  Kidman’ın oynadığı ‘Saatler’ isimli yabancı filmi yayına koydu.

Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek
mi? Polat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne

yapacak? Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi? Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak?

Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak?
Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak. Kurtlar Vadisi Pusu yeni yayınlanacak bölümü ile gerçekten ortalığı karıştıracak. Kara ile birlikte olup Leyla’ya yapılan suikastın emrini kimin verdiğini öğrenir.

Tabi bu sahnelerde Kara’nın konuşturma yöntemi de izlenmeye değerdi. Hayatında kızından sonra en çok değer verdiği kişinin suikasta uğarmasını kıl payı ile atlatmasınn ardından bunun intikamını çok pis alacak olan Polat Alemdar bu kez girdiği çatışma sonucu vurulur. Ölüm ile kalım savaşı verecek olan Polat bu defa hayata çelme atmayı başarabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 143. Fragmanı İzle

 

 

142. Bölümün Özeti

Polat, Zaza’yı öldürmemesi karşılığında Leyla’nın hayatını kurtarmayı teklif eden Kara’ya ne cevap verecek? Leyla’ya düzenlenen bu pusuda neler olacak?

Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek mi?

Polat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne yapacak? Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi?

Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak? Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak? Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak?

Etiketler: kurtlar vadisi 2011,kurtlar vadisi 2011 yeni sezon,kurtlar vadisi hangi kanalda 2011,kurtlar vadisi hangi kanalda başlayacak,kurtlar vadisi hangi kanalda ne zaman,kurtlar vadısı hangı kanalda ne zaman başlıyor,kurtlar vadisi pusu 2011 yeni sezon ne zaman başlayacak,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda 2011,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda 2012,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda baslayacak,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda ne zaman,kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak 2012,kurtlar vadisi pusu yeni sezon 2011,kurtlar vadisi pusu yeni sezon hangi kanalda,kurtlar vadisi yeni sezon 2011,kurtlar vadisi yeni sezon hangi kanalda,kurtlar vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak 2011,kurtlar vadisi yeni sezonda hangi kanalda

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kurtlar Vadisi Pusu 143.bölüm, TNT Tv Neden Yayınlanmadı? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.