Kurtlar Vadisi Pusu yine zirvede

adminDiziler, Magazin0 Yorum 635 Kez Okundu25 Ocak 2013

Kurtlar Vadisi Pusu tüm kişilerde 14.24 izlenmeoranı ve 32.9 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 12.04 izlenme oranı ve 28.89 izlenmepayına ulaşarak en çok izlenen 100 programarasında birinci oldu.

HEM REYTİNG, HEM DE SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU

Kurtlar Vadisi Pusu’nun dün akşam yayınlananbölümüne özel belirlenmiş olan etiketi #öleceğimibilsemTwitter Türkiye TT listesine girmeyi başardı.

POLAT’IN SAĞLIK DURUMU KÖTÜ

179. bölümde Abdülhey, Sencer’den aldığı bilgi ve yardımlarla Eşref’e baskın düzenledi. Ancak o esnada Eşref’in tehlikede olduğunu bilen Maskeli(Polat) bunason anda mani oldu. Bu arada Maskeli’nin sağlık durumu iyice kötüye gitmeye başladı. Zor ayakta duran Polat, en yakınındakilere karşı da sert tavırlar takındı. Bu durumu fark eden Ömer Baba onu karşısına alıp konuştu ve bir yenilenme sürecine girmesi gerektiğini söyledi.

VADİ’DE ORTALIK TOZ DUMANKurtlar_Vadisi_Pusu

Yeni Ak Saçlı Sencer, “naib” olarak kendine Mete’yi seçti. KGT’nin başına geçecek kişiyi ise elemanların oy birliğiyle kendilerinin seçmesini istedi ve Akif ile Talha arasında ekip ikiye bölündü. Bu arada Talha ve Mirsad’ı kendi tarafına çekmeyi başaran Polat, Mirsad’ı Sencer’in evine sokarak gizli bilgileri istedi. Fakat Sencer, Mirsad’ın Maskeli için çalıştığını anladı ve onu öldürdü.

Bölümün final sahnesinde heyecan dolu anlar yaşandı.
Tüm planı Maskeli’yi Abdülhey’e öldürtmek için kurgulayan Sencer, sonunda istediğini başardı. Maskeli, Cahit ile birlikte gizli belgeleri almak için Sencer’in evine girdi. Maskeli’nin Polat olduğunu bilmeyen Abdülhey ona ateş etti.
Kurşun hedefine ulaşacak mı?

Cevabı 31 Ocak Perşembe akşamı atv’de…

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Kurtlar Vadisi Pusu yine zirvede Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.