Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle

adminGenel0 Yorum 248 Kez Okundu19 Ocak 2012

kuzey-guney-kıvanc tatlitugKanal D Ekranının En sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Güney Yeni bölüm fragmanı yayınlandı .Kuzey Güney dizisinde bu hafta neler yaşanacak merakla bekleniyor? Kuzey Güney dizisi 19.yeni bölümüyle 18 Ocak Çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyicileri,n karşısında olacak. İşte Kuzey Güney dizisi 19.yeni bölüm fragmanı ve özeti…

Cemre, Kuzey”e itiraf edemediği duygularıyla baş başa kaldıkça, Kuzey kalbinde daha çok büyür. Cemre”nin Kuzey”e karşı hislerini fark eden Güney ise, bu durumdan farklı bir şekilde etkilenir.

Cemre”nin sevgisini ve ilgisini kaybettiğini fark etmek, Güney”i Cemre”ye bir adım daha yaklaştırır. Gecenin sonunda Cemre, Güney”e hiç tahmin etmediği bir ders verirken, bu ana şahit olan Simay”ın da eline büyük bir koz geçer. Öte yandan Cemre”nin de Kuzey”in düğünü için Mersin”e gittiğini öğrenen Banu, bu durumun kendisinden bilerek saklandığını fark eder. Cemre, yeniden Banu”nun gündemindeki yerini alır. Cemre”yle Banu arasındaki soğuk rüzgarlar artık daha şiddetli esmektedir. Öte yandan İstanbul”da “makara” işiyle ilgili önemli bağlantılar kurulur. Güney ve Banu”nun kurdukları şirket beklenenden çok daha hızlı bir şekilde büyümeye devam eder. Her geçen gün Kuzey”e ve ailesine karşı daha çok güçlenen Simay, sonunda Zeynep”in karşısına çıkar. Diğer taraftan Simay, Güney”le Banu arasındaki ilişkide de tarafını seçmek zorunda kalır. Simay”ın bu tercihi hiç beklenmedik olayların başlamasına neden olur. Banu”nun hamleleriyle, Kuzey ve Zeynep birbirlerinden uzakta geçen günlerden sonra ilk kez yan yana gelecektir.

Kuzey, Simay’dan ayrılma planları yaparken büyük bir çıkmazın içine düşer. Çünkü Simay intihar eder. Mersin’de düğün yaparken, bunu öğrenen Zeynep’in hayalleri de suya düşer. Diğer taraftan Zeynep’in babası ile Kuzey’in babası karşı karşıya kalır.

Kanal D Ekranının Fenomen dizisi Kuzey Güney Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Kuzey Güney dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Kuzey Güney dizisi 19.yeni bölümüyle 18 Ocak Çarşamba günü Kanal D ekranlarında.İşte Kuzey Güney dizisi 19.yeni bölüm fragmanı

Etiketler:

Kuzey Güney 19. Bölüm Fragmanı izle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.