Manuel Fernandes ortalığı karıştırdı

adminSpor0 Yorum 158 Kez Okundu3 Temmuz 2012

Manuel Fernandes ortalığı karıştırdı

Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları başlarken, Manuel Fernandes’ten gelen haber adeta soğuk duş etkisi yaptı. Teknik direktör Samet Aybaba’nın yeni sezonda takımda kalmasını istediği Portekizli oyuncunun, dün sezonun ilk çalışmasına katılmak yerine, hiç kimseye bir bilgi vermeden kulübe 15 günlük bir göstermelik rapor göndermesi yönetimin ve teknik ekibin huzurunu kaçırdı.

Geçtiğimiz sezon defalarca sorunlarıyla gündeme gelen Fernandes’in bu hareketi karşısında Aybaba’nın durumu derhal Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran’a ilettiği öğrenildi. Fernandes’in gönderdiği raporun el yazısı ile yazıldığı ve raporda ne doktor imzasının ne isminin ne de herhangi bir geçerliliğini belirten ibarenin olmaması ise sinirleri bir hayli gerdi.

“FERNANDES SANIRIM BİZE ŞAKA YAPIYOR”

Konuyu Tamer Kıran’a aktaran Aybaba’nın ise bir hayli şaşkın ve gergin olduğu kaydedildi. Deneyimli çalıştırıcının Kıran’a söz konusu raporu göndererek “Fernandes herhalde bize şaka yapıyor. Böyle bir rapor mu olur?” diyerek soruna çözüm bulunmasını istediği belirtildi. Kıran’ın da bu son yaşananların üzerine “Zaten giderken de bizden kopmuş gibiydi. Bu şartlardan sonra burada kalacağını düşünmüyorum.” şeklinde yanıt verdiği bildirildi.

Fernandes’in bu son hareketi kendisini takımda tutmak isteyen Samet Aybaba’yı bir hayli sıkıntıya sokarken, Portekizli oyuncunun menajeri Mendes’e takım bulması yönünde istekte bulunduğu ve Beşiktaş’a dönmeyeceğini söylediği kaydedildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Manuel Fernandes ortalığı karıştırdı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.