Mehmet Özdilek: Havutçu’ya çok üzüldüm

adminSpor0 Yorum 170 Kez Okundu21 Mayıs 2012

Mehmet Özdilek: Havutçu'ya çok üzüldüm

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, ”Ligde kalmayı hak eden takımlardan birisiydik. Ligde kalmak Antalyaspor için istikrar ve gelecek adına önemliydi” dedi.

FUTBOL ADINA KÖTÜ BİR SEZONDU

Teknik direktör Mehmet Özdilek, Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, 2011-2012 sezonunun futbol adına çok sağlıklı bir sezon olmadığını belirterek, ”Beklediğimiz, planladığımız birçok şeyin dışında aktivitelerle karşılaştık. Eğrisiyle doğrusuyla bir sezonu bitirdik. Çok mutlu olmadık, ligi beklediğimiz ve arzuladığımız şekilde bitiremedik” dedi.

HAVUTÇU’YA ÇOK ÜZÜLDÜM

Özdilek, Beşiktaş ile yollarını ayıran teknik direktör Tayfur Havutçu’ya çok üzüldüğünü dile getirerek, ”Tayfur ayrıldığı için çok üzgünüm. Beraber oynadığım genç bir meslektaşımdı. Profesyonel kulüplerde bunlar var, hepimiz profesyoneliz. Beşiktaş ve Tayfur adına hayırlı olsun diyelim” dedi.

“ANTALYA’DA ÇOK MUTLUYUM”

Beşiktaş ile görüşmesinin olup olmadığı yönündeki soruyu ise Özdilek, ”Benim mukavelem devam ediyor. Şartlar ne getirir bilemem, ama burada olmaktan mutlu olduğumu ifade ettim. Ne zaman Antalyaspor yönetimi bizden mutlu olmazsa, o zaman oturur konuşuruz” şeklinde yanıtladı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Mehmet Özdilek: Havutçu’ya çok üzüldüm Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.