Merve’ye bir darbe de Uğurkan Erez’den geldi

adminMagazin0 Yorum 141 Kez Okundu11 Temmuz 2012

Merve'ye bir darbe de Uğurkan Erez'den geldi

Survivor’ın adil bir yarışma olmadığını savunan ve yemek verildiğini öne süren Büyüksaraç’a Acun Ilıcalı 500 bin TL’lik tazminat davası açmış ve programın kamera arkası görüntülerinde bayıldığı anların montajsız halini yayınlamıştı. Ancak buna rağmen Büyüksaraç, geri adım atmadı. Bu durum Büyüksaraç’ın yıllardır bağlı bulunduğu ajansın sahibi ünlü koreograf Uğurkan Erez’i kızdırdı. Erez, yaptığı yazılı açıklamada Büyüksaraç’ın izni dışında medyada boy gösterdiğine vurgu yaptı ve Büyüksaraç ile yollarını ayırdığını belirtti.

UĞURKAN EREZ’İ KIZDIRDI

Erez’in ajansının yaptığı açıklamada, Büyüksaraç’ın Survivor yarışmasının ardından iş etiğine aykırı davranışlarıyla gündeme gelmeye devam ettiğine işaret edildi.

Konuyla ilgili detay vermekten kaçınan Erez ise “28 yıllık meslek hayatımda sadece ve sadece disiplin ve iş ahlakından ödün vermeyen modellerle çalışmayı tercih ettim. Sevgili Merve’yi çok sevmeme rağmen; maalesef ajansımın kriterlerinin hiçbirini yerine getiremediği ve ajans prensiplerini defaeten ihlal ettiği için kendisiyle yola devam etmemize imkan kalmamıştır” demekle yetindi.

Etiketler: , , , , ,

Merve’ye bir darbe de Uğurkan Erez’den geldi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.