Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı

adminGenel0 Yorum 299 Kez Okundu8 Ocak 2012


muhtesem yuzyilmuhteşem yüzyıl 42. Bölüm Hangi gün, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Saat Kaçta, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm full 11 ocak 2012 izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm full izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm hd izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm izle 11 ocak 2012, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm son bölüm izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm yeni bölüm izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı 11 ocak 2012 izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı full izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı hd izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm izle Fragmanı 11 ocak 2012, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm son bölüm Fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 42. Bölüm yeni bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile 11 Ocak’da yeni kanalında olacak. Hürrem’in bu kez başı gerçekten belada..Hürrem kurduğu hain plan ile Sultan Süleyman’ı dize getireceğini düşündü ama bir anda kendini Av Köşkünde buldu. Kendisini azad ettiren Hürrem kendine olan güven ile Sultan Süleyman’a hayır dedi. Bunun üzerine Sultan Süleyman reddilmenin verdiği sinir ile Hürrem’i saraydan kovar. Hürrem ise bütün öz güveniyle başı dik Av Köşküne gider. Emindir Sultan Süleyman’ın kendisine geri döneceğinden ki durum aynen de öyle oldu. Her en kadar çocukları için bir geceyi Av Köşkünde geçirsede bu Hürrem için Valide Sultan’a karşı kazanılmış bir zaferdir.

Bu durumdan rahatsız olan Valide Sultan, Pargalı İbrahim’i de yanına alarak bir plan uygular. Valide Sultan’ın tek isteği oğlu Hürrem’den kurtarmaktır bunun tek yolu da Hürrem’in ölmesidir.. Peki yaptıkları bu plan uygulamaya nasıl geçecek?

Muhteşem Yüzyıl 42. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Özeti; Sultan Süleymanın Hürrem hakkındaki kararı ne olacak? Sultan Süleyman, kapıyı suratına kapatan Hürreme kızgındır. Hürremin kendisine oyun oynadığını düşünür. Hürrem bu had bilmezliğinin cezasını ağır bir şekilde ödeyecektir.

Hürrem, Sultan Süleymanın kendisi hakkında verdiği ağır karara inanamaz. Sultan Süleymanın yanına kadar gider ama nafile.. Hürremin çabaları kar etmez. Hürrem, Süleymanın kararlarına biat etmek zorunda kalır. Hürrem için haremin dışında yeni bir hayat başlar. Hürrem yeniden Sultan Süleymana ve çocuklarına kavuşabilecek mi?

Bu sırada Valide ipleri eline almanın vaktinin geldiğini düşünür. Zira Hürrem Sultan istediğini elde ederse bunun felaket olacağının bilincindedir. Valide, Hürremden kurtulmak için büyük bir plan kurar. Bunun için İbrahimin yardımına ihtiyacı vardır. Valide ve İbrahim, Hürreme bedeli çok ağır olacak bir tuzağın hazırlığı içerisindedir

Bu arada Nigar intiharın eşiğine gelmiştir. Son anda yetişen beklenmedik biri, Nigarı ölümden kurtarır.

Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı izle

Haticenin zor kararı Hatice, İbrahimin mektubunu okuyup okumama konusunda bir türlü karar veremez. Bir yanda kocasına olan sadakati, öte yanda içini kemiren şüphe. Haticenin tercihi hangisi olacak?

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.