Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm Fragmanı Özeti izle

adminGenel0 Yorum 354 Kez Okundu17 Ocak 2012

muhtesem yuzyilMuhteşem Yüzyıl 43. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm,Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm fragmanları, Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm , Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle,muhteşem yüzyıl 43.bölüm neler yaşandı,star tv muhteşem yüzyıl 43.bölüm neler yaşandı,muhteşem yüzyıl 43.bölüm tüyoları, muhteşem yüzyıl 41.bölüm yorumları.muhteşem yüzyıl 43.bölüm full canlı izle,18.01.2012 muhteşem yüzyıl 43.bölüm tekparça izle,muhteşem yüzyıl 43.bölüm 18 ocak 2012 canlı seyret star tv

Pargalı İbrahim’e yapılan suikast’e Sultan Süleyman’ın tepkisi çok sert olur!

Sultan Süleyman ve Hürrem’in nikah kıydığı haberi hareme bomba gibi düşer. Valide ve Mahidevran bu olaya anlayış gösteremez. Haremin diğer üyelerinin Hürrem’e karşı olan tutumları hızla değişmeye başlar. Zira artık Hürrem Sultan ve harem için yeni bir dönem başlamıştır.

İbrahim Paşa’nın düğün coşkusu, kendisine düzenlenen bir suikastle yarım kalır. Olayın etkisi çabuk atlatılır. Ancak her şeyin yoluna girdiği düşünülen bir anda, İbrahim beklenmedik bir şekilde yataklara düşer. Sultan Süleyman’ın, sadrazamına yapılan bu saldırıya tepkisi çok sert olur. Bali Bey’e derhal emir verir. Bu işi yapan her kim olursa olsun bulunacaktır…

Pargalı İbrahim’in durumu gittikçe kötüye gitmektedir. Hekimler derdine deva bulamazlar. İbrahim için umutlar gitgide azalmaktadır. Son anda ortaya çıkan bir fikir İbrahim’e umut ışığı olur. İbrahim Azrail’le giriştiği bu savaştan da galip çıkabilecek midir?

Sarayda ise fırtınalar kopmak üzeredir. Valide oğlunun Hürrem Sultan’a kapılıp gitmesinden dolayı mutsuzdur. Lakin bu durumu tersine çevirecek bir plana girişmekte gecikmez.

Acaba Hürrem ve Sultan Süleyman arasındaki büyük aşk sürecek mi, yoksa Valide Sultan istediğini elde edecek mi?

Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm 1. Fragmanı Özeti izle

Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm 2. Fragmanı Özeti izle

42. Bölüm Özeti; Hürrem Sultan canını kurtarabilecek mi?

Gece saraya dönerken saldırıya uğrayan Hürrem’in imdadına Malkoçoğlu yetişir.  Olay yerinden ormanın derinliklerine doğru kaçmayı başaran Hürrem’in peşine saldırganlarından biri düşmüştür. Malkaçoğlu, saldırganlarla mücadele ederken  Hürrem’in hayatı artık bir başkasının elindedir.

Saldırganın Hürrem’e ulaşması an meselesidir. Malkoçoğlu ise diğer saldırganlardan birer birer kurtulur. Ancak Hürrem ve peşindeki katil çoktan uzaklaşmıştır.

Hürrem’e yapılan saldırının haberi saraya tez ulaşır. Sultan Süleyman hiç beklemeden olayın olduğu ormana gelir. Herkes Hürrem’i bulmak için seferber olmuştur.

Hürrem’e yapılan suikasti düzenleyenler kıskıvrak yakalanır. İbrahim Paşa olayla bağının ortaya çıkacak olmasından endişelidir. Katillerin sorgusuna bizzat katılır. Gerçeklerin ortaya çıkması çok yakındır.

Sarayda şehzadelerin sünnet düğünü için hazırlıklar başlar. Bütün saray halkı görkemli bir düğün hazırlamanın telaşındadır. Valide ise endişelidir. Hürrem’in başına gelenlerden sonra Sultan Süleyman’ın tavrını değiştirmesinden korkar. Süleyman ise tüm sarayı sarsacak bir kararın eşiğindedir. Bundan sonra haremde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm bu hafta çarşamba aklamı starda. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm son bölüm. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm tüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm bu hafta çarşamba aklamı starda. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm son bölüm. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm tüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm bu hafta çarşamba akşamı starda. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm son bölüm. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm tüm fragmanları. Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm hemen izle.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm Fragmanı Özeti izle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.