Murat Boz maydonoz suyu rejimine başladı

adminMagazin0 Yorum 166 Kez Okundu7 Ağustos 2012

Murat Boz maydonoz suyu rejimine başladı

Önceki gün Torba’daki Case Del Arte Otel’in sahiline inen şarkıcı, habercileri görünce denize girmekten vazgeçti. Boz, Deniz Seki’nin de yaptığı
gibi basında çıkan o fotoğrafların photoshop olduğunu ima ederek “Çok güldüm. Yıllar sonraki halimi gördüm resmen” dedi. Buna rağmen maydanoz rejimine başladığını belirtmeden geçmedi.

TİŞÖRTLE MESAJ VERDİ

Hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Boz, gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. Üzerinde “Ünlü ol ya da öl” yazılı tişörtüyle dikkat çekti.

HABERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

PHOTOSHOP TARTIŞMASI

Murat Boz’un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu, fotoğraflara fotoşop yapıldığını iddia etmişti. Profesyoneller o kareleri değerlendirdi:

ZEYNEL ABİDİN AĞGÜL: MURAT TERS AÇI KURBANI

Bu kareler fotoğrafı çeken için de çekilen için de üzücü. Özellikle Murat Boz açısından büyük bir talihsizlik. Murat Boz, o karede ters açı kurbanı olmuş gibi. Fotoğraflarda fotoşop ya da bir oynama olduğunu sanmıyorum.

ERTUĞRUL BALIKÇIOĞLU: MANİPÜLASYON YOK

Net olmayan fotoğraflarda görülen “çeper izi”, kollarda olduğu gibi göğüslerde de deformasyona uğramadan devam etmiş. Bu da fotoğrafta manipülasyon olmadığını gösteriyor. Çeper izinde bozulma olmadığı için bir oynama yok diyorum ama bu arada fotoğrafın boyutu, detaya inmeye izin vermiyor. Bunedenle görüşüm yüzeyseldir.

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , , ,

Murat Boz maydonoz suyu rejimine başladı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.