Naz Elmas: Ölümü görün silin onları ne olur

adminFeatured, Magazin0 Yorum 1.285 Kez Okundu7 Ağustos 2012

naz elmasSohbetin ardından Naz Elmas ve adının Umut olduğu öğrenilen genç adam mekanı elele terk ederken bir anda patlayan flaşlar sonucunda neye uğradıklarını şaşırdılar. Hızla elleri birbirinden ayrılan ikiliden genç adam Didem Soydan’ın yanına geçerken Naz Elmas ise, ”Ya ağlamak istiyorum, olamaz ya” tepkisini verdi. Bir yandan basın mensuplarına ricalarda bulunan bir yandan da etrafına kamera arayan Naz Elmas’ın oldukça alkollü olduğu dikkatlerden kaçmazken, ağustos ayında giydiği deri çizmeleri ise görenleri hayrete düşürecek cinstendi.

“ÖLÜMÜ GÖRÜN SİLİN ONLARI”

Görüntü alan gazetecilere bir ara ”Ölümü görün silin onları ne olur. Vallahi de arkadaşım, billahi de arkadaşım” diyen Naz Elmas, ikna olmayan basın mensuplarını adeta duygusal ablukaya alırken, o anda yanlarında olan Didem Soydan ise Elmas’ın yanına gelerek, ‘‘Olan oldu; yapacak bir şey yok bence ısrar etme; onlarda işini yapıyordiyerek basından yana tavır takındı. Bir türlü görüntüleri silmek konusunda ikna edemediği basın mensuplarına ”Bari güzel olan fotoğrafımızı koyun” dedi ve ekledi; ”Ya ne olur bu seferlik görmemiş olsanız? Gerçekten olmaz mı? Olur be… Hadi silin. Vallahi arkadaşım, billahi arkadaşım. Lay lay lom yürüyorduk işte ne olur ya lütfen…” Gazetecilerin geri adım atması ile oldukça üzüldüğü gözlemlenen Elmas, bir süre sonra ısrarından vazgeçip evinin yolunu tuttu.

Naz Elmas Kimdir ? Naz Elmas Biyografisi, Naz Elmas Hayatı, Naz Elmas Resimleri

Naz Elmas – İstanbul
16.06.1983 / ——-

Naz Elmas, 16 Haziran 1983 İstanbul doğumludur. İlk öğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet’te tamamladı. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi’nde okudu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz’in sevgilisi Havin’i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri’nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası’nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde “Eylül” karekterini canlandırmıştır. Oyuncunun son olarak birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibariyle yayından kaldırıldı. 2011 yılında Star TV’de yayınlanan Ay Tutulması adlı diziyle oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizinin finali ile birlikte yine Star TV’de yayınlanan Bir Ömür Yetmez adlı dizide “Melek” karakterini oynadı. Rol Aldığı Filmler 2004 G.O.R.A Sekreter 2011 Ya Sonra – Burcu 2012 Yunus Emre – Balım Kız (yapım aşamasında) Televizyon 2005 Haziran Gecesi – Havin 2006 Candan Öte Gülen . 2007 El Gibi Ece 2008 Doktorlar – Eylül Soner 2009 Nefes – Nefes 2011 Ay Tutulması – Ayla Yılmaz Bir Ömür Yetmez – Melek
Naz Elmas, Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu, GORA, Ay Tutulması, Nefes, İstanbul

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Naz Elmas: Ölümü görün silin onları ne olur Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.