Nehir senarist sevgilisiyle görüntülendi

adminMagazin0 Yorum 161 Kez Okundu30 Mart 2012

Nehir senarist sevgilisiyle görüntülendi

Son yılların en başarılı yapım şirketlerinden Ay Yapım’ın bünyesindeki dört dizi, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Son’, ‘Al Yazmalım’ ve ‘Kuzey Güney’in kadroları önceki akşam Kanyon Wanna’da, şirketin sahibi Kerem Çatay’ın evsahipliğinde verilen bir partide buluştu.

– Partiye damga vuran isimse Nehir Erdoğan oldu. Rol aldığı ‘Son’ dizisinin senaristi Berkun Oya’yla partiye el ele gelen Erdoğan, böylece yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülenmiş oldu.
– Erken ayrılan çift, hızlı adımlarla taksiye bindi. Nehir Erdoğan, aracın içinde sevgilisine sıkı sıkıya sarıldı.

Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay, bünyesindeki ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Al Yazmalım’, ve ‘Kuzey Güney’ dizisinin oyuncularını Kanyon Wanna’da verdiği partide buluşturdu. Akşam saatlerinde başlayan parti, gece 03.00’te son buldu. Geceye katılan, Kenan Doğulu-Beren Saat, Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Can, Halil Ergün, Barış Falay ve Bade İşçil gibi isimler şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Parmağındaki yüzükle dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ, gazetecilerin sorularına yanıt vermemek için telefonla konuşuyormuş gibi yaptı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Nehir senarist sevgilisiyle görüntülendi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.