Nil Erkoçlar erkek dergisine soyunmuştu!

adminMagazin0 Yorum 807 Kez Okundu6 Mart 2013

nil rüzgar erkoçlar fotoRüzgar Erkoçlar 10 yıl önce bir erkek dergisine soyunmuş. İşte Nil Erkoçlar’ın bikinili fotoğrafı…

Erkek olup adını Rüzgar olarak değiştiren Nil Erkoçlar’ın, 2002 yılında kardeşi Nur Erkoçlar ile çektirdiği seksi fotoğraflara Aktuel.com.tr ulaştı.

Erkek dergisi ‘Boxer’ için çekilen ancak yayınlanmayan fotoğraflarda iki kardeş bikinili olarak poz vermişti.

NİL’İN SADECE GÖĞÜSLERİ ALINMIŞ

Nil Erkoçlar’ın “cinsiyet değiştirdi” haberini kamuoyuna ilk duyuran isim olan Erol Köse dün yine ilginç bir iddia ortaya attı. Erkoçların parası olmadığı için ameliyat olamadığını söyleyen Köse’ye yanıt çok gecikmeden geldi.

“SADECE MEMELERİNİ KESTİM”

Rüzgar Erkoçlar imzasıyla yazılı bir açıklama yapan Köse’nin iddialarını yalanladı.Posta gazetesinden Müge Dağıstanlı Rüzgar Erkoçları’ın doktoruna ulaştı. Rüzgar’ın doktoru Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu, Erkoçlar’ın parası olmadığı için sadece memelerini kestiğini, Rüzgar’ın bunu Erol Köse’ye sızdırdığını düşündüğü için muayenehanesini bastıp kendisini tehdit ettiğini söyledi.

“NİL GİBİ 3 ARKADAŞINI DAHA AMELİYAT ETTİM”

Nil’in memelerini alan Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu şunları söyledi:

“Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzak bir hastanede yaptım.”

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Nil Erkoçlar kimdir, resimleri, fotoğraflar Nil Erkoçlar kimdir, resimleri, fotoğraflar Nil Erkoçlar kimdir, resimleri, fotoğraflar Nil Erkoçlar kimdir, resimleri, fotoğrafları

Etiketler: , , , ,

Nil Erkoçlar erkek dergisine soyunmuştu! Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.