Oktay Kaynarca evlendi

adminMagazin0 Yorum 251 Kez Okundu2 Temmuz 2012

Oktay Kaynarca evlendi

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca dünya evine girdi. Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; “Ustura Kemal” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Oktay Kaynarca, Melek Angun ile Kilyos’taki Solar Beach’te evlendi. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken genç çiftin şahitliğini Selçuk Yöntem, Tarık Ünlüoğlu, Fikret Orman, Ali Gündoğdu ve Ahmet Alevli yaptı. Gelin Melek Angun, damadın ayağına basmayı da ihmal etmedi.

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

‘BURAYA KADAR GELİN HANIMIN MÜZİĞİYLE GELDİK’

Kaynarca ‘Buraya kadarını gelin hanımın müziğiyle geldik ama bundan sonrası benim müziğim olsun istiyorum’ dedi.

Alanda “Harputluyum” türküsü duyulduğunda konuklardan büyük alkış yükseldi.

Gecenin ünlü konukları arasında Mahsun Kırmızıgül, Şahin Özer, Kenan İmirzalıoğlu, Olgun Şimşek, Erkan Petekkaya, Ece Uslu, Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Wilma Elles, Yonca Evcimik, Metin Şentürk, Sinan Çetin, Abdullah Oğuz, Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis, Ercan Saatçi, Ahmet Bayer, Kerem Alışık, Songül Öden, Bekir Aksoy, Hande Subaşı, Erkan Can, Ozan Güven, Dilara Endican, Petek Dinçöz, Can Tanrıyar, Kubat, Pelin Akat, Müjdat Gezen, Naz Elmas, Begüm Kütük, Mehmet Ali Oğuz, Pınar Aylin gibi isimler vardı.

DÜĞÜN 250 BİN TL’YE MAL OLDU

Kilyos’ta deniz kenarındaki bir mekanda gerçekleştirilen düğün için ünlü oyuncu kesenin ağzını açtı. 250 bin liraya mal olduğu söylenen nikah için Kaynarca, yurtdışından bambular ve tropikal ağaçlar getirtti.

Düğünün gerçekleştiği mekan ise beyaz ve turkuaz renkli objelerle donatıldı. Tropikal bir tarzın hakim olduğu mekanda çok sayıda akvaryum da vardı..

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Oktay Kaynarca evlendi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.