Ömer Erdoğan 1 yıl daha Bursa’da

adminSpor0 Yorum 194 Kez Okundu28 Mayıs 2012

Ömer Erdoğan 1 yıl daha Bursa'da

Bursaspor, tecrübeli savunma oyuncusu Ömer Erdoğan ile 1 yıl daha sözleşme uzatma kararı aldı. Futbolu Bursaspor’da bırakmak istediğini belirten Ömer, “Başka formayı kendime yakıştıramadım” dedi.

ÖMER ERDOĞAN’LA 1 YIL DAHA

3 gün sonra sözleşmesi sona erecek olan Bursaspor’un başarılı futbolcusu Ömer Erdoğan ile 1 yıl daha yola devam kararı alındı. Kaptan Ömer, gelişmelerle ilgili soruları yanıtladı.

“EN BÜYÜK ARZUM BURSA’DA FUTBOLU BIRAKMAK”

Başkan İbrahim Yazıcı ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a teşekkür eden kaptan Ömer Erdoğan, “Başkanımız büyüklüğünü gösterip bana sahip çıktı. Benim isteklerime olumlu karşılık verdi. Hocamıza da çalışmaya devam etmek istediği için teşekkür ediyorum. En büyük isteğim Bursa’da futbolu bırakmak. Başka bir yere gitmek istemiyordum. Farklı bir formayı kendime yakıştıramadım. Bir sene daha oynayıp, kulübün 50’nci yılında stat açılışında futbolu bırakmak düşüncesindeyim. Hocamız ve başkanımız olumlu cevap verdi. 1 sene benden faydalanmak istediler. Ağabeylik ve kaptanlık yapmamı istediler. Benim için güzel bir haber oldu. Sabırsızlıkla idmanları bekliyorum” diye konuştu.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Ömer Erdoğan 1 yıl daha Bursa’da Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.