Ömür Gedik: Ferhat beni alsın diye ölmüyorum

adminMagazin0 Yorum 92 Kez Okundu11 Temmuz 2012

Ömür Gedik: Ferhat beni alsın diye ölmüyorum

Geçtiğimiz günlerde ayrılan ve tekrar barışan Ömür Gedik ve Ferhat Göçer canlı yayında evlilik ile ilgili ilginç açıklamalar yaptılar.

Ferhat Göçer, konuk olduğu Uçankuş programında evlilik için pek istekli açıklamalar yapmayınca canlı yayına sevgilisi Ömür Gedik bağlandı.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN..

‘BİR ÖMÜR BİRİYLE OLMAK İSTEMİYORUM’

Gedik canlı yayında herkesi şok edecek bir açıklama yaptı. “Ben de evleneyim diye ölüp bitmiyorum. Artık bir ömür, birinin hayat arkadaşı olmak istemiyorum” dedi.

‘FERHAT BENİ ALSIN DİYE ÖLMÜYORUM’

Sunucu Ömür Gedik’e evlilik konusunda bir beklentiniz var mı? diye sorunca Ömür Gedik, eteğindekileri dökmeye başladı.

Tabi ki ben bir kadınım istiyorum ancak Ferhat beni alsın diye de ölmüyorum. Ben ayakları üzerinde duran bir kadınım böyle bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben her şekilde mutluyum olmazsa da karalar bağlamam. Evlilik olursa olur mutlu olurum. Olmazsa da karalar bağlamam.”

Sunucu Ömür Gedik’in daha önce evliliğe karşı yaptığı açıklamaları hatırlatınca Ömür Gedik hem evliliğin öneminden bahsetti hem de çok da meraklısı olmadığını ima etti.

‘BİZ ÖMÜR’LE KONUŞURUZ’

Sunucu Ferhat Göçer’e dönerek siz ne diyorsunuz ne düşünüyorsunuz diye sorduğunda ise  Göçer hiç topa girmeden, ‘‘Biz ayrıca Ömür’le konuşuruz” diyerek konuşmaktan kaçtı.

Etiketler: , , , , ,

Ömür Gedik: Ferhat beni alsın diye ölmüyorum Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.