Quaresma Aslan oluyor

adminSpor0 Yorum 266 Kez Okundu4 Temmuz 2012

Quaresma Aslan oluyor

Transferde Dany ve Umut Bulut gibi iki önemli oyuncuyla anlaşan Galatasaray’ın gündemine flaş bir isim daha girdi. Fanatik gazetesinin haberine göre; 7.5 milyon Euro önerdiği Amrabat’ın transferini bitiremeyen Sarı-Kırmızılılar, Ricardo Quaresma’yı listeye aldı. Beşiktaş’ın yeni hocası Samet Aybaba’nın, “Kamp kadrosunda yer almayabilir” sözleriyle kapıyı gösterdiği Portekizli’nin Cim Bom’a önerildiği ortaya çıktı.

FATİH TERİM ONAY VERİYOR

‘Problemli’ olarak kabul edilen Amrabat tartışıldığında, “Benim için sorunlu oyuncu yoktur. Burası Galatasaray, her futbolcuyla çalışırım, hepsinden de istediğim verimi alırım” diyen Terim’in, Quaresma’ya da aynı bakış açısıyla yaklaşması bekleniyor. Sarı-Kırmızılı yönetimin, Q7’nin menacerlerinden gelecek olan teklif paketini İmparator ile paylaşacağı, şartların astronomik boyutlara ulaşmaması halinde yıldız futbolcunun 2012-2013’te Arena’da parlayacağı öğrenildi. Şu an ülkesi Portekiz’de tatilde olan Quaresma ile Beşiktaş Yönetimi’nin yapacağı kritik görüşmenin hafta başında gerçekleşmesi, sonra da Galatasaray işinin tam anlamıyla netleşmesi planlanıyor.

ASLAN OLMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

Beşiktaş’ta hem mutsuz hem de istenmeyen adam haline gelen Quaresma’ya şu ana kadar sadece bazı Rus, Arap ve Portekiz takımlarının ilgi gösterdiği biliniyor. Ancak Galatasaray, yıldız futbolcu için çok daha cazip. Piyasasını bitirmemek için Rus ve Arap dünyasına sıcak bakmayan Q7’ye ülkesinden gelen teklifler de özellikle ekonomik açıdan Türkiye’de kazandığı paraların hayli altında. Parasal koşulları ve Devler Ligi gibi büyük bir artı göz önüne alınırsa Quaresma’nın Sarı-Kırmızılılar’a ‘evet’ demesine kesin gözüyle bakılıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Quaresma Aslan oluyor Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.