Rüzgar Erkoçlar’a Dudak Uçuklatan Teklif

adminMagazin0 Yorum 369 Kez Okundu3 Mart 2013

Nil Erkoçlar kimdir, resimleri, fotoğraflarCinsiyet değiştiren oyuncu bu kez aldığı teklifle gündemde

Daha önce rol aldığı yapımlarda oldukça düşük ücret alan Rüzgar Erkoçlar’ın yeni rakamı 20 bin TL.

Daha önce dizilerde oynayan Erkoçlar, bölüm başı bin – bin 500 lira arasında alıyordu. Rüzgar’ın yeni hayatının ilk projesi olmak isteyen bir yapım şirketi, hiç vakit kaybetmeden, ciddi bir teklifle Rüzgar Erkoçlar’ın kapısını çalmış.

Yeni sezonda başlayacak bir dizide rol alması için Rüzgar Erkoçlar’a bölüm başı tam 20 bin TL önermişler. Rüzgar Erkoçlar’ın bu teklifi kabul edip etmediği henüz belli değil.

YAPTIĞI CAİZ Mİ?

Oyuncu Nil Erkoçlar ameliyatla erkek oldu ve Rüzgar adını aldı. Kamuoyunun tartıştığı konuyu ilahiyatçılar değerlendirdi…

“ZORUNLULUK VARSA DEĞERLENDİRİLEBİLİR”

Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Kaya, Sağlık Bakanlığının anne sütü ile

beslenemeyen çocuklar için bağışçı sütlerinin depolanacağı anne sütü bankalarının çalışması ve cinsiyet değişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü dizi oyuncusu Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirerek erkek olmasını değerlendiren Kaya, cinsiyet değişikliğinin zorunlu olup olmadığının değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

“ALLAH İNSANI ERKEK VE KADIN OLARAK YARATMIŞTIR”

Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar açıklamasında, “Bir bayanın erkek olması konusunda, insanların fizyolojik ve biyolojik bir durumu, duruşu vardır. Bayan olarak yaratılmış bir kimsenin erkek olma isteği tamamen psikolojik bir durumdur ve tedavi olmayı gerektirir. Ya da bir erkeğin böyle bir düşüncesi var ise tedavi olması gerekir. Bu geçici bir düşüncedir. Biz olaya öyle bakıyoruz. Allah insanı yaratırken bayan ve erkek olarak yaratmıştır ve diğer cinse geçme isteği düşüncesinde var ise bu tedavi ile geçecek bir konudur” dedi.Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar son günlerde gündemde olan bir erkeğin kadın olması veya bir kadının erkek olması olayını değerlendirdi.

Etiketler: , , , ,

Rüzgar Erkoçlar’a Dudak Uçuklatan Teklif Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.