Sabri gidiyor mu

adminSpor0 Yorum 184 Kez Okundu26 Mayıs 2012

Sabri gidiyor mu

Geride bıraktığımız sezon performansı eleştiri konusu olan takım kaptanlarından Sabri’yle önümüzdeki günlerde masaya oturulması bekleniyor. Sabri’nin kalmak için her türlü fedakârlığa hazır olduğu bildirildi. Sözleşmesi biten kaleci Aykut Erçetin’e ise Süper Lig’in yeni ekibi Akhisar Belediyespor’un teklif yaptığı öğrenildi.

Aslantepe’de söyleşi günü Yönetici Abdurrahim Albayrak ve sarı-kırmızılı futbolculardan Aydın Yılmaz, Aslantepe GSStore Ülker Fanzone’da düzenlenecek söyleşiye katılacaklar. 14.00’te başlayacak toplantıda duygularını ve şampiyonluk coşkusunu bir kez de Albayrak ve Yılmaz ile paylaşacak taraftarlar lisanslı ürünleri de imzalatma fırsatı bulacaklar.

Aysal’ın danışmanı Köksal Ebru Köksal Galatasaray’a geri döndü. Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği görevinden kısa bir süre önce ayrılan Köksal, Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı olarak kulüpte görev alacak. Sarı-kırmızılı kulüpte daha önce Sportif A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yapan Köksal, 2010 yılında Stadium Business Awards Yılın Yöneticisi seçilmişti.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Sabri gidiyor mu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.