Saç Dökülmesini Önlemek İçin Basit Sırlar

adminSağlık0 Yorum 593 Kez Okundu4 Mart 2013

Saç Dökülmesi Önleme Basit SırlarıBirçok kişi can sıkıcı sorunu ile hayatlarında karşılaştıkları saç dökülmesi . Saç dökülmesi, istisnasız tüm insanlar etkiler ve genellikle bu sorun kendi sağlıklarını takip duymayanlar olur ve raslantı saçlarını durumunu ifade eder. Sağlık sorunları ya da herhangi bir organın kronik hastalığı, zayıf kan dolaşımı nedeniyle yakın şapka, fönleme, ıslak ipliklerini penye ve çok sıkı – bukleler ince, çok aralarında başladı nedenleri saç . 

Bu bukleler saç kökleri kaslarının zayıflaması nedeniyle incelmeye başlar aslında yol açabilir, çünkü ne de biz, kışın giyen şapka ihmal edilmelidir. Hava neredeyse onlar olmamıştır çünkü saç ve kafa derisi için de zararlı Çok sıkı başlıklar.

Bu yüksek yağ içeriği, ya da besin eksikliği bukleler uygun bakım eksikliği nedeniyle olduğunu, sadece koşul altında, elbette bir uzman yardımı olmadan, size ait olabilir saç dökülmesi önleyin. Diğer durumlarda – bir organ veya vücudun herhangi bir diğer hastalıkların kronik bir hastalık – bir doktor ve bir özel tedavi danışmak gerekir.

Tedavi yapmaya karar yapanlar saç dökülmesi evinde, yüzyıllardır dünyada zevk geleneksel tıp, dikkat etmelidir.

Için eski tarifi saç güçlendirilmesi ısırgan bir tentür olduğunu. Isırgan yaprağı 100 g su ve sirke 0,5 litre gerekir. Karışım ateşte kaynatın ve 30 dakika bekletin için. Daha sonra, sonuçta elde edilen suyu soğutmak için gereklidir. Bu tentür her saç yıkamadan sonra kullanılabilir – Islak bukleler durulama ya da temizleyin. Papatya, calendula ve dulavratotu da özellikle popüler infüzyon.

Çok etkili bir yöntemdir kafa derisi içine tuz ovuşturuyor. Su ile saçınızı yıkamak için yürütmek ve sonra tuz küçük bir miktar masaj ve yaklaşık 10-15 dakika kafa derisi içine ovmak için. Işlem için gerektiği zaman saç durulama.

Farklı likör kullanımına ek olarak, kilitleri şifa ve güçlendirilmesi için türüne göre sadece ayrılmıştır idealdir özel maskeler, fakat saç rengine göre – sarışın saç daha uygun saç maskesi kına ve süt ürünleri, koyu – tütün ve çay karışımı.

Etiketler: , , , ,

Saç Dökülmesini Önlemek İçin Basit Sırlar Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.