Şahan Okan’a cevap vermedi

adminMagazin0 Yorum 199 Kez Okundu30 Mart 2012

Şahan Okan'a cevap vermedi

Bayülgen programında Şahan Gökbakar’ı hiç sevmediğini açık seçik ifade ederken Şahan Gökbakar, “Herkesin fikri kendine” açıklamasıyla Bayülgen’e cevap vermedi:

KAVGA ŞAHAN’IN ELEŞTİRİSİYLE BAŞLAMIŞTI

İkilinin arasındaki kavga, geçtiğimiz yıllarda Gökbakar’ın Bayülgen’i Kanalizasyon filminde Uçan Adam Sabri’yi oynatmasından dolayı eleştirmesi ve sahte kârlıkla suçlamasıyla başlamıştı. Gökbakar, Bayülgen’i hedef alarak, “Okan programında eleştiriyor sonra da çıkıp filmde onunla birlikte oynuyor, bu hiç samimi değil” demişti. Bunun üzerine hayli öfkelenen Bayülgen, Gökbakar’ı karalistesine almıştı.

OKAN HER FIRSATTA RECEP İVEDİK’E TAŞ ATTI

GÖKBAKAR’la tüm iletişimini koparan Okan Bayülgen, sık sık Recep İvedik serisini küçümser ifadeler kullanmış, Gökbakar’ın programlarına çıkmasına da yasak koymuştu. Ne var ki bir süredir iki ünlü sanatçı birbirleri hakkında olumsuz açıklama yapmaktan kaçınıyordu. Taki düne kadar. Okan Bayülgen, programına konuk aldığı şarkıcı Dilber Ay’ın, “Ben Şahan’ı çok severim” sözleri üzerine “Ben hiç sevmem” diyerek Gökbakar’a olan hislerini bir kez daha açığa çıkardı.

HERKESİN KENDİ FİKRİ, SEVMEK ZORUNDA DEĞİL

ŞAHAN Gökbakar ile aynı reklamda oynayan Dilber Ay, Bayülgen’in sözleri üzerine kısa bir şaşkınlık yaşarken, genç komedyeni sevdiğini, “Yok valla ben onu çok severim” sözleriyle bir kez daha yinelerken, konuyla ilgili görüşlerini sorduğumuz Şahan Gökbakar ise temkinli konuştu. Kimsenin kimseyi sevmek zorunda olmadığını belirten Gökbakar, “Herkesin kendi fikri. Kimse beni sevmek zorunda değil” açıklamasını yaptı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Şahan Okan’a cevap vermedi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.