Şamil Tayyar’dan İnce’ye: Abazaydın parasız mı kaldın

adminGüncel0 Yorum 148 Kez Okundu29 Kasım 2012

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce hakında cinsel taciz nedeniyle hazırlanan fezleke geçtiğimiz günlerde Meclis’te oldukça sert tartışmalara neden olmuştu. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile CHP’li İnce arasında yaşanan tartışmada İnce, kendisine “Cinsel tacizden tek dosya var, o da size ait” diyen Arınç ‘a, “Dokunulmazlığımı kaldırmazsanız şerefsizsiniz” karşılığını vermişti.

“ABAZAYDIN PARASIZ MI KALDIN?”

CHP’li İnce ile Arınç arasındaki tartışmaların yankıları halen sürerken AK Parti kanadından İnce’ye bir darbe daha geldi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, CHP’li İnce’nin kendisine tazminat davası açtığını belirterek sert bir mesaj attı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a ‘Muharrem İnce 10 bin TL’lik dava açmış bana!’ diye yazan Tayyar, iddialara göre İnce’nin taciz dosyasında da geçen ‘Yalova’dan geliyorum. Abazayım’ sözlerine gönderme yaparak ‘Ne oldu, abazaydın şimdi parasız mı kaldın!’ ifadelerini kullandı.

DAVAYI KAZANIRSA YÜZBİN TAKİPÇİSİNE DÖNER ISMARLAYACAK

İnce’ye dava açacağını da ekleyen Tayyar, ‘Muharrem İnce’nin daha ağır sözleri vardı, yargıya taşımadım. Kendi kaşındı, iki ayrı dava açıyorum. Kazanırsam 100 takipçime döner ikramı’ diye yazdı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Şamil Tayyar’dan İnce’ye: Abazaydın parasız mı kaldın Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.