Samsung Galaxy SII Güney Kore’de 5 milyon sattı!

adminCep Telefonu, Teknoloji0 Yorum 535 Kez Okundu22 Ocak 2012

Pazara sunulduğu günden beri çok başarılı bir satış grafiği çizen Samsung Galaxy SII, Güney Kore’de 5 milyon adet satıldı.

20 Ocak 2012, İstanbul- Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, lider akıllı telefonu Galaxy SII’nin satışlarının Güney Kore’de 5 milyona ulaştığını duyurdu.

Pazara sunulduğu günden beri çok başarılı bir satış grafiği çizen Samsung Galaxy SII, Güney Kore’de 5 milyon adet satıldı.Kısa sürede globalde ve yerel pazarlarda milyon adetleri aşan satış grafiği yakalayan Galaxy SII, satış hızıyla Samsung tarihindeki bütün cihazları geride bıraktı. Stil sahibi tasarımı, inceliği ve taşınabilirliği; rakipsiz görüntüleme deneyimi ve çift çekirdek işlemci performansını bir araya getiren Galaxy SII, yükselişine hız kesmeden devam ediyor.

Samsung’un en iddialı akıllı telefonu GALAXY SII, yalnızca 8.49 mm’lik inceliğindeki tasarımı ve çift çekirdek işlemcisiyle, kusursuz mobil deneyimi ve Super AMOLED Plus ekran kalitesini bir araya getiriyor. Yeni jenerasyon akıllı telefon, aynı zamanda Samsung’un geliştirdiği içerik ve eğlence hub’ları olan Games Hub, Reading Hub ve Social Hub’a özel erişim sağlıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Samsung Galaxy SII Güney Kore’de 5 milyon sattı! Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.