Selena Gomez Giyim Modası – Billboard Müzik Ödülleri 2013

adminMagazin, Moda0 Yorum 1.171 Kez Okundu22 Mayıs 2013

Selena Gomez giyim modaSelena Gomez billboard müzik ödülleri 2013 las vegas. Önemli müzik ödüllerinden biri olan Billboard Müzik Ödülleri, dün gece Las Vegas’da MGM Grand Garden Arena’sında gerçekleşti.Mavi halısından birbirinden güzel ve yakışıklı şarkıcılar geçti.Taylor Swift toplam 8 ödül kazandı ve gecede en çok ödül kazanan kişi oldu.

Selena Gomez Pazar akşamı (19 Mayıs) Las Vegas’da düzenlenen 2013 Billboard Müzik Ödüllerinin mavi halısında güzelliği ile büyüledi. Gecede 3 farklı kıyafetle karşımıza çıkan güzel yıldız mavisi halısı için beyaz renkte, boyun ve kol kısımlarında neon renklerinin hakim olduğu Versacemarka şık bir elbise giydi. Kıyafetini Jimmy Choo ayakkabılar ile tamamlayan 20 yaşındaki şarkıcı/oyuncu saçlarını ise toplayarak muhteşem bir görüntü yakalamış.

Selena Gomez giyim moda

Şarkıcı ödül göstermek üç tamamen farklı görünüyor göstermek için başardı – ama hangisi gerçekten gibi mi?

Selena-Gomez resimleri modasi
Selena Gomez o üç ciddi seksi görünüyor gösterdi 19 Mayıs tarihinde Las Vegas MGM Grand Garden Arena’da 2013 Billboard Müzik Ödülleri’nde etkilemek için giyinmiş.

Selena Gomez giyim

Selena Gomez Billboard Müzik 2.013 Elbise Ödüller:
O ilk mavi halı vurduğunuzda yıldız 2013 Bahar koleksiyonundan beyaz bir sıcak Versace Couture elbisesi giydi. Sırf paneller neon boru topluluğu için bir flört unsur eklendi ise onu bazı bölünme göstermek için izin verdi. 20 yaşındaki yıldız çok seksi görünüyordu! Bir uyluk yüksek yarık topluluk gösterişli vibe ekledi.

Selena Gomez giyim modasi

Selena Gomez Billboard Awards ‘Come & Get It’ Performans Elbise:
Selena dışarı çıktı dahaki sefere o onun son hit gerçekleştirilen nerede Selena videonun teması yapışmış “Come & Get It.”, Sahne aldı ve onu bacaklarını koymak için izin verilen bir altın büstiyer ve akan etek seksi görünüyordu tam ekran. Büstiyer üzerindeki donanım gerçekten Selena’nın cilt karşı durdu. O saçları bir at kuyruğu geri çekilmişti mavi halı vurduğunda, Selena saçlarını seksi performansı göz bitirmek için düz yüzünü geziyorum izin rağmen.

Selena Gomez giyim moda

Selena Gomez Billboard Ödüller Elbise:
Gecenin Selena‘nın son elbise dik panelleri ile bir dalan siyah elbisesi oldu. Uzun kollu elbise seksi ve sofistike oldu – Bu elbise gece benim fave olduğunu düşünüyorum! Yıldız topluluğu ciddi seksi görünüyordu rağmen o dar bu görünüm bir gardırop arıza önlemek yoktu.

Selena Gomez en Billboard Müzik Ödülleri selena-gomez-billboard

Etiketler: , , , , , ,

Selena Gomez Giyim Modası – Billboard Müzik Ödülleri 2013 Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.