Spikerle aşka rekor tazminat

adminGüncel0 Yorum 230 Kez Okundu23 Mart 2012

Spikerle aşka rekor tazminat

500 milyon dolarlık servetiyle Türkiye’nin 50’nci zengini olan işadamı Kemal Gülman’ın oğlu Lemi Gülman ve Reyhan Gülman 1993 yılında evlendi. Çiftin, Yasmin adını verdikleri bir kızları oldu. Uzun yıllar sosyetenin “örnek” çifti olarak gösterilen Gülmanlar’ın mutluluğu 2007’de bitti.

SPİKERDEN BİR OĞLU DÜNYAYA GELDİ

Lemi Gülman, eşine boşanma davası açtı. Dava sürerken Lemi Gülman’ın ünlü spiker Ece Özbek’le ilişkisi ortaya çıktı. Bir süre sonra evine dönen Lemi Gülman, boşanma davasından vazgeçti. 2010 yılında ise bu kez Reyhan Gülman, İstanbul 1. Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açtı. Bu süreçte Lemi Gürman’ın spiker Özbek’ten Emir Gülman adını verdikleri bir oğlu dünyaya geldi. Davada dün karar çıktı.

‘ZİNADAN BOŞANMA KARARI VERİLMESİNİ İSTİYORUZ’

Reyhan Gülman’ın avukatı Sibel Engin, 6 milyon TL maddi, 3 milyon TL manevi tazminat talep ettiklerini belirterek, “En ağır fiil olan zinadan boşanma kararı verilmesini istiyoruz” dedi. İkilinin boşanma talebini değerlendiren mahkeme, “Zina ve evlilik birliğinin temelinden sarsılması gerekçesiyle boşanma kararı verdi. Mahkeme, Lemi Gülman’ı “zina” gerekçesiyle ağır kusurlu bularak 2 milyon TL’si maddi, 1.5 milyon TL’si manevi olmak üzere toplam 3.5 milyon TL tazminat ödenmesine karar verdi. Gülman ayrıca Reyhan Gülman’a ayda 9 bin TL, velayeti anneye verilen kızları Yasmin’e de 8.5 bin TL nafaka ödeyecek

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Spikerle aşka rekor tazminat Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.