Süper Lig – Wesley Sneijder resmen Galatasaray’da

adminSpor0 Yorum 329 Kez Okundu20 Ocak 2013

Bir süredir gündemi meşgul eden Wesley Sneijder transferinde Galatasaray mutlu sona ulaştı. Daha önce Inter ile her konuda anlaşıldığı İtalyan ekibinin başkanı Massimo Moratti’nin açıkladığı transferde Hollandalı yıldız ikna edildi.

Wesley Sneijder transferinde mutlu sona ulaşan Galatasaray, 22 Ocak Salı günü Hollandalı yıldıza Arena’da imza töreni hazırladı.

Wesley Sneijder transferinde mutlu sona ulaşan ve Hollandalı yıldız ile her konuda anlaşmaya varan Galatasaray Yönetimi resmi açıklamayı da yaptı.

Menajere Özkan Doğan ve başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun’un birlikte yürüttüğü transfer operasyonuna son noktayı koymak için Lütfi Arıboğan ve Sinan Kalpakçıoğlu Milano’ya hareket etmişti.Wesley Sneijder

Milano’da Sneijder’in menajeri Lerby ve babası Barry Sneijder ile bir araya gelen Arıboğan – Kalpakçıoğlu ikilisi, transfer sürecine son noktayı koydu ve Hollandalı yıldız ile 3.5 yıllık sözleşmenin altına imza attı.

Wesley Sneijder’in transferini resmi olarak açıklayan Galatasaray, 21 Ocak Pazartesi akşam 18 sularında İstanbul’a gelecek olan Sneijder ile 22 Ocak Salı günü Türk Telekom Arena’da Hollandalı yıldıza imza töreni düzenleyecek

Galatasaray’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, “FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder’in transferi için Kulübü ve oyuncunun kendisiyle mutabakata varılmıştır. Gerçekleşecek sağlık kontrollerinin ardından anlaşma imzalandığında şartları hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır” denildi.

Etiketler: , , , , , ,

Süper Lig – Wesley Sneijder resmen Galatasaray’da Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.