Süper Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs, Fatih Terim: Soyunma odasında kupa alınmaz

adminSpor0 Yorum 215 Kez Okundu12 Mayıs 2012

Süper Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs, Beşiktaşlılardan GS'lilere uyarı: GelmeyinFenerbahçe ile deplasmanda 0-0 berabere kalarak, 2011-2012 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, yayıncı kuruluşa, şampiyonluk kupasını statta almak için beklediklerini söyledi.

Öncelikle kazandıkları şampiyonluğu değerlendiren Terim, “Bu kupa, iki takımdan birinin alması için geldi. Bir tanesi alacaktı. Bütün takımlarımızın hepsi emek verdiler. Biz bu sene daha yakın olduk. Çok şükür Allah’a kazandık. Kupamızı alıp, seyircilerimize, taraftarlarımıza, Galatasaray camiasına götürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Fatih Terim, şampiyonluk kupasının kendilerine soyunma odasında verilme talebiyle ilgili olarak ise, “Soyunma odasında kupa alınmaz. Kupanın alınacağı yer bellidir. Sadece kupayı alıp gitmek istiyoruz, başka bir niyetimiz yok” diye konuştu.
Bu arada, Fatih Terim’in açıklama yaptığı esnada, sarı-kırmızılı futbolcular canlı yayına dahil olarak tezahüratlar eşliğinde şampiyonluğu kutladılar.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Süper Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs, Fatih Terim: Soyunma odasında kupa alınmaz Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.