Survivor 2012, Survivordan kim elendi 21 Mayıs 2012

adminMagazin0 Yorum 280 Kez Okundu21 Mayıs 2012

survivor-2012survivorda bu hafta kim elendi,Survivor 2012 kim elendi? 21 Mayıs 2012, survivorda elenen kim oldu 21 mayıs, bu hafta survivorda kim elendi 21 mayıs,21 mayısta survivorda kim elendi,21 mayıs akşamı survivorda kim elendi,Survivorda alp kırşan mı elendi, survivorda anıl mı elendi,survivorda anılmı elendi alpmi?,survivorda alp mi elendi anıl mı?

Show Tv’nin her hafta merakla izlenen programı Survivor’da dün, yarışmanın şimdiye kadarki en gergin ada konseyi yaşanmıştı. Dün yapılan yarışmada Alp Kırşan ile Hasan yarışırken Alp Hasan’ın kasti olarak ses çıkararak nefes aldığını düşünerek sinirlendi ve yarışmadan çekilerek tepkisini göstermişti. Ve o anki siniriyle ada konseyinde kendi isminin yazılmasını istemişti. Ada konseyinde adı en çok yazılan iki isim Alp Kırşan ile adadaki yakın arkadaşı Anıl idi.

Ve bugün sonuçlar açıklandı yarışmadan ALP KIRŞAN elendi. Alp Kırşan sonucun açıklanmasından sonra kendisine ait olan iki dokunulmazlık sembolünü Anıl’a vermek istediğini belirtip Anıl’ın şimdiden finale çıkmasını istediği belirtti ve adadakilerle tek tek vedalaşarak ayrıldı. Alp’in gitmesine en çok üzülen isim tabiki Anıl’dı..

Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında adaya veda eden isim belli oldu.Bu hafta veda eden isim Alp Kırşan oldu. Dokunulmazlık oyununu Hasan’a kaptıran Alp Kırşan elemelere kaldı. Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında adaya veda eden isim belli oldu.

Bu hafta Survivor’da neler yaşandı?

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in yeni bölümünde heyecan doruğa çıktı.

Survivor’da Ada Konsey’indeki oylama sonucunda Alp Kırşan ve Anıl SMS oylamasına çıkacak isimler olarak belirlendi…

SURVIVOR’DA FİNALE DOĞRU HEYECAN ARTIYOR !

SHOW TV ekranlarında yayınlanan; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta yapılan ada konseyi sonrasında elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı. Adaya kimin veda edeceği seyircilerin oylarıyla belli olacak.

MUHTEŞEM BİR ÖDÜL

Bu hafta düzenlenen ödül oyunu tüm yarışmacıları heyecanlandırdı. Ödülün, uçakla hareket ederek harika bir yemek, en güzel otelde konaklama ve sabahında ise balonla Dominik turu olduğu yarışma tüm yarışmacıları hırslandırdı. Deniz üzerinde kurulu olan platformda koşan yarışmacılar, daha sonra mini sorf tahtasına yüz üstü yattı. Platform başındaki çarka bağlı olan surf tahtasını ise diğer takım arkadaşları çekti. İlk olarak kıyıya ulaşan yarışmacı ise takımına 1 puan kazandırdı. 2 takım halinde yapılan yarışmayı; Nihat, Alp, Anıl ve Almeda’nın takımı kazandı.

EN BÜYÜK ÖDÜL İÇİN YARIŞTILAR 

Bu kez düzenlenen ödül oyunu, şimdiye kadar verilen ödüllerin arasında en iyisiydi. Her yarışmacının ailesinden en yakını, Dominik’e geldi. Kazanan takımın oyuncuları ailelerinden 1 kişiyle birlikte bütün bir günü geçireceklerdi. Kaybeden takımın oyuncuları ise yanlızca yarım saat ailesiyle görüşme fırsatı bulacaktı. İlk olarak ailelerinden gelen kişileri gören yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Daha sonra oynanan oyunda; kurulu platformda koşmaya başlayan yarışmacılar, platformda asılı olan torbayı aldı ve ilerideki denge tahtasına koydu. Daha sonra tahtanın öbür tarafından zıplayarak torbayı arkalarındaki potaya sokmaya calışan yarışmacılar, büyük mücadele verdi. Bu yarışmayı kazanan ekip ise; Hasan, Begüm, Anıl ve Hayim oldu. Diğer yarışmacılar ise aileleriyle yarım saat hasret giderebildi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU
Bu hafta düzenlenen dokunulmazlık oyunu bir hayli çekişmeli geçti. Suyun üzerinde bastıkları tahtaları ileri kaydırarak kendi köprülerini yapan yarışmacılar, daha sonra platform dışındaki farklı tahtaları yerine oturtarak merdiven yapmaya çalıştı. Bu yarışmayı da Hasan kazandı.

“ÇOK SESLİ NEFES ALIYOR”
Dokunulmazlık oyunu sırasında en sona Alp ve Hasan Kaldı. 2 yarışmacı arasında oynanan oyunda; Alp, rakibi Hasan’ın çok yüksesk sesle nefes alıp verdiği için konsantresini bozduğunu söyleyerek isyan etti. Hasan ise nefes kontrolü yaptığını belirterek özür diledi. Alp’in yarıda bıraktığı dokunulmazlık yarışını Hasan kazanmış oldu.

ADA KONSEYİNDEN 2 İSİM ÇIKTI
Düzenlenen ada konseyinde, dokunulmazlığın sahibi olan Hasan, beraberinde Begüm’ü korumaya aldı. Daha sonra yapılan oylamayla da elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı. Adaya kimin veda edeceği ise bu akşam saat 20.00’da yayınlanacak olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de belli olacak.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Survivor 2012, Survivordan kim elendi 21 Mayıs 2012 Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.