Survivor 2012, Ünlüler Gönüllüler Fragmanı izle14 Mayıs

adminMagazin0 Yorum 317 Kez Okundu14 Mayıs 2012

survivor-2012Mustafa Topaloğlu ve Cevher Sms oylarına kaldılari…Survivor adası birleştikten sonra 2.dokunulmazlık oyunu oynandı.Dokunulmazlık oyununu Nihat kazandı.Denizin içindeki platform içinden ipe tırmanılarak anahtar alınacak ve yüzülerek başlangıç noktasına takılma oyunu oynandı.Bu yarışmalara sonrasında Nihat ve Anıl final oynadılar.Nihat 3 yarışmayı alarak Dokunulmazlık ödülünü kazandı.Ada konseyine girmeden önce de Almeda yı koruma altına aldı.

Ada konseyi sonunda Mustafa Topaloğlu 5 Oy, Cevher 3 oy ve Alp 1 oy çıktı. 14 Mayıs sms oylamasına Cevher ve Mustafa Topaloğlu kaldı. 14 Mayıs 2012 sms oyları soncu adadan 2 isimden biri ayrılacak.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 14.05.2012,Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl beşincisi düzenlecek olan ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yeni sezonu ile 18 Mart Pazar akşamı Show TV ekranlarında başlıyor.

7 Ünlüye Karşı 8 Gönüllü

Dominik Cumhuriyeti’nden yapılacak yayınlarla seyircisiyle buluşacak olan “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”‘de ekranlardan tanıdığımız ve hayran kitleleri oluşturan ünlüler yarışıyor. Herkesin yakından tanıdığı 7 ünlüye karşı 8 gönüllü büyük ödül için yarışacak. Survivor’ın ünlüler kadrosunu Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş oluşturuyor. Gönüllüler kadrosunu ise, 27 yaşındaki oyuncu Gülen Gezmiş, 24 yaşındaki model Ece Begüm Yücetan, 22 yaşındaki öğrenci Asena Erdem, 25 yaşındaki medya ve iletişimci Şansın Oktay, 26 yaşındaki işletmeci Hayim Kohen, 27 yaşındaki mağaza işletmecisi Serhat Özcan, 22 yaşındaki öğrenci Cevher Pekçiçek ve 38 yaşındaki dansçı Hasan Yalnızoğlu oluşturuyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Survivor 2012, Ünlüler Gönüllüler Fragmanı izle14 Mayıs Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.