Survivor 2012 Ünlüler Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir?

adminMagazin0 Yorum 3.564 Kez Okundu27 Mart 2012

 Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir?Survivor yarışmacısı Nihat Alptuğ Altınkaya, Survivor 2012 Ünlüler Nihat Alptuğ Altınkaya , Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir, Nihat Alptuğ Altınkaya Yaşında, Nihat Alptuğ Altınkaya Resimleri,Nihat Alptuğ Altınkaya Fotoğrafları ve Nihat Alptuğ Altınkaya biyografisi gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Nihat Alptuğ Altınkaya, 28 Eylül 1979 Karabük doğumludur. Altınkaya, mankenlik, dizi oyunculuğu ve bunun yanı sıra sinema oyunculuğuda yapmaktadır. Ayrıca birçok klipte boy göstermiştir. Aslen Rizelidir. Dizi ve Sinema dışında, Funda Arar, Yaşar, Nilgün, Aylin Aslım gibi birçok sanatçının kliplerinde de rol almıştır. Ekol Drama Sanat Evi’nde türkiye’de alanında otoriter uzman eğitmenler tarafından başta Ayla Algan ve İpek Bilgin olmak üzere Tiyatro Sanatı eğitimi almıştır.

Son olarak Atv’de yayınlanan Unutulmaz dizisinde rol alan Nihat Altınkaya, şu sıralarda ise Show Tv’de yayınlanmaya başlayan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında yer almaktadır. Nihat Altınkaya şuanda 33 yaşındadır.

Rol aldığı Dizi ve Filmler Şunlardır;

Unutulmaz – 2010 – Aras
En Mutlu olduğum Yer – 2010
Yaprak Dökümü – 2009 – Levent
Kahramanlar – 2009 – Mete
Aşk Üçgeni – 2009
Dudaktan Kalbe – 2008 – Umut
Kurtlar Vadisi Pusu – 2007
Menekşe ile Halil – 2007 – Semih

Nihat-Alptug-Altınkaya-evlendiNihat-Alptug-Altınkaya-evlendiNihat-Alptug-AltınkayaNihat-Alptug-Altınkaya

Google İnternet aramalarındansitemize gelinen kelimeler şunlardır;  nihat altinkaya kiminle evli, nihat alptuğ altınkaya kiminle evli,   nihat alptug altinkaya kiminle evlendi,  nihat alptuğ altınkaya kiminle evlendi,  nihat altinkaya kiminle evlendi,   nihat altınkaya kiminle evlendi,   nihat alptuğ altınkaya kimle evlendi,   nihat alptuğ altınkaya evlendi , Survivor Nihat,bu gibi aramalarla sitemize gelinmekte

Deniz Cakir Nihat Alptug Altinkaya video izle

Google İnternet aramalarından sitemize gelinen kelimeler şunlardır;     nihat altınkaya’nın eşi,  nihat altınkaya ve eşi,  nihat altınkaya kiminle evlendi, nihat altinkaya ve esi, nihat alptuğ altınkaya ve eşi,  nihat altınkaya karısı,nihat altinkaya kiminle evli, nihat alptuğ altınkaya kiminle evli,   nihat alptug altinkaya kiminle evlendi,  nihat alptuğ altınkaya kiminle evlendi,  nihat altinkaya kiminle evlendi,   nihat altınkaya kiminle evlendi,   nihat alptuğ altınkaya kimle evlendi,   nihat alptuğ altınkaya evlendi  bu gibi aramalarla sitemize gelinmekte 
Nihat Alptuğ Altınkaya resimleriSurvivor 2012 Ünlüler Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir?

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Survivor 2012 Ünlüler Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.