Survivor 2013 Kim Elendi ? Gönüllüler Murat mı Fatmagül mü

adminMagazin0 Yorum 465 Kez Okundu14 Mayıs 2013

Survivor 2013’te 13 Mayıs akşamı SMS oylamasına kalan isimler belli oldu. Star Tv ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması bu akşam yine büyük bir heyecana sahne oldu. Survivor adasında yapılan oylama sonucu SMS oylamasına gidecek isimler belli oldu.İşte Survivor 2013, 13 Mayıs’ta SMS oylamasına kalan isimler?

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler’de dün akşam SMS oylamasına çıkacak olan kişiler belirlendi. Normal şartlarda dün akşam adaya kimin veda edeceği belirlenecekken, bu hafta olağanüstü bir hafta olduğundan ve 4 bölüm yayınlandığından, dün akşam ada konseyinde SMS’e çıkacak kişiler belirlendi. Survivor 2013 kim elendi? Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler’de dün akşam dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı ve gönüllüler içlerinden birini kağıtlara yazdılar. Sonuç olarak Panama adasına bu hafta yeni bölümde ya Murat ya da Fatmagül veda edecek. Yeni bölümde Murat mı Fatmagül mü kim elenecek

Bu hafta Survivor adasında Dağhan Külegeç’in gönüllüler takımına geçmesi nedeniyle elenecek ismin öğrenileceği konsey bugün toplandı.

Dün dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından sms oylamasına kalan iki isim Murat ve Fatmagül olmuştu.

Sms oylaması sonucu elenen isim Fatmagül oldu. Fatmagül elendi


Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Kazandı

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta adalar birleşecekti, ancak Acun Ilıcalı’nın sürpriz kararıyla ada birleşme partisi yapılmasına rağmen adalar birleşmedi. Bunun yerine ünlüler takımı içlerinden bir arkadaşlarını seçerek gönüllüler takımına transfer ettiler. Bu kişi Dağhan oldu. Dağhan artık ünlüler takımında değil, gönüllüler takımında.

Dün akşam Survivor 2013’te dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında normalde SMS oylaması yapılıyorken, bugün dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık Oyunu

Ünlüler Gönllüler Yarışmasında dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti. Başabaş geçen oyunda sürekli olarak birünlüler bir gönüllüler üstünlük kazandı.

Doğukan’ın müthiş yarıştığı dokunulmazlık oyununda Ümit Karan ve Cengiz iyi bir performans gösteremediler.

Skor 9-9’ken ünlülerden Doğukan Manço ve gönüllülerden Hilmicem yarıştı ve oyunu Doğukan Manço kazandı.

SMS Oylamasına Murat ve Fatmagül Kaldı

Survivor 2013 Kim Elendi ? Gönüllüler Murat mı Fatmagül mü

Survivor 2013’te dün akşam ada konseyinde gönüllüler takımı kağıtlara bir arkadaşlarının ismini yazdılar. Kağıtlardan 3 Murat 2 Fatmagül çıktı ve sonuç olarak SMS oylamasına Murat ve Fatmagül kaldı. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Murat mı Fatmagül mü kim elenecek?

Etiketler: , , , ,

Survivor 2013 Kim Elendi ? Gönüllüler Murat mı Fatmagül mü Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.