Survivor 2013 yarışmasında SMS oylamasına kim kaldı?

adminMagazin0 Yorum 813 Kez Okundu27 Mayıs 2013

survivor unlulerSurvivör yarışmasında SMS oylamasına kim kaldı? Survivör 33. bölümde sms oylamasına kalan iki yarışmacı belli oldu, Survivör yeni bölümü bu akşam nefesleri kesecek, Duygu Çetinkaya kim? Murat Ceylan kimdir? Survivör yarışmasında finale sayılı haftalar kala Ünlüler-Gönüllüler’de heyecan dorukta, Survivör yarışmasında sms oylamasına kalan iki yarışmacı kim?

Survivör yarışmasında SMS oylamasına kim kaldı? Survivör 33. bölümde sms oylamasına kalan iki yarışmacı belli oldu, Survivör yeni bölümü bu akşam nefesleri kesecek, Duygu Çetinkaya kim? Murat Ceylan kimdir? Survivör yarışmasında finale sayılı haftalar kala Ünlüler-Gönüllüler’de heyecan dorukta, Survivör yarışmasında sms oylamasına kalan iki yarışmacı kim?

Survivör macera yarışmasında sms oylama sonucu adaya ‘Duygu mu – Murat mı’ veda edecek,

Survivör Yarışmasındaki ‘Duygu Çetinkaya’ kim?

2013 Survivor gönüllüler listesinde bayan kadrosunda yer alan Duygu Çetinkaya 1986 tarihinde Denizli’de doğmuştur.

Oyuncu olan Duygu çetinkaya Eğitim ve öğrenim yaşantısını yoğun bir tempo da geçirmiştir. babasının asker olması nedeniyle farklı farklı şehirlerdede yaşamak ve okumak zorunda kalmıştır.Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek, Gölcük yaşadığı şehirlerin sadece birkaçıdır. İlköğretim öğreniminin bir kısmını Ankara Fatoş Abla Kız Kolejinde sürdürmüş olan oyuncu, geri kalan eğitim ve öğrenim hayatını İskenderun’da tamamlamıştır.

Ortaokul yıllarını Erdek’te,lise hazırlık sınıfını ise İzmir Menemen Anadolu Lisesinde geçirmiş olan Çetinkaya,lise 1. sınıfa geçtiğinde İsveç’in Stockholm kentine gitmiş ve eğitimine orada devam etmiştir. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunudur.

Oğlak burcu olan Duygu Çetinkaya 1.68 boyunda 50 kilo ağırlığında iyi bir Fenerbahçe taraftarıdır.Yurtdışı seyahatler ve bu seyahatlerde yabancı kültür ve mekanlari tanımayı seven Duygu Çetinkaya, aynı zamanda yamaç paraşütü,dalış ve benzerleri gibi adrealin sporlarını ve adrealini sevmektedir.

Şarkı sözü yazmak ise baska bir tutkusudur.Duygu Çetinkaya film arsivinde Green road,Amadeus Mozart,One day,The godfather,Matrix,Toy Story,Dejavu,Inspection,Slumdog millionaire,Lorenzo’s oil,Ctiy of angles filmlerini eksik etmezken,Breavheart filmi ise beni en çok ağlatan filmdir demekle birlikte firsat buldugu zamanlarda kitap okuyarak zihnini rahatlatmaktadir.

Duygu’nun sevdigi kitaplar arasinda Ralph Ellison’a ait Görünmez Adam, Chinua Achebe’nin Ruhum yeniden doğaca,Margert Mitell den Rüzgar gibi geçti,Poul Coelho dan Simyacı ve tabiiki Turgut Özakman dan Çılgın Türkler öne çıkmakta olan sevdiği kitaplardır

Birçok dizi ve filmde rol alan Duygu Çetinkaya aslında tanınmış kişilerden işte rol aldıgı dizi ve filmler:

-Ya Sonra
-Binbir Gece
-Çılgın Dershane
-Firar
-Cumhur Cemaat
-Plajda Kız Tavlama Klavuzu

Survivör Yarışmasındaki ‘Murat Ceylan’ kim?

Gönüllüler kadrosunun güclü erkek yarışmacılarından olan Murat Ceylan renkli gözleri ve kaslı vücudu ile dikkat cekiyor
15 mayıs 1989 İstabul doğumlu olan Murat ceylan uzun yıllar müzikle ilgilenmiştir..8 yıl İstanbul devlet konservatuarı profesörü Ergican saydam dan eğitim almış fakat hocası vefat edince müzigi bırakma kararı almış..

Müzik dışında spor ile de yakından alakadar olan Murat ceylan 7 yıldır profesyonel fitness ile meşgul..şuan İstanbul bilgi üniversitesi reklamcılık bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Murat ceylan aynı zamanda bir jokey..
survivor murat ceylan istanbul atlı spor kulubünde lisanslı binicilik yapıyor..murat ceylan boğa burcudur..

Ünlülerde profesyonel jokey erhan yavuz, gönüllülerde de murat ceylan jokey ve sporcu olarak survivor kadrosunda yer alıyor..
SURVİVÖR SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA

Survivor 2013 Kim Elendi ? Gönüllüler Murat mı Fatmagül mü survivor-fatmagul-faki Survivor 2013 Ünlüler, Survivor Irmak Atuk Kimdir? bennu gerede

Etiketler: , , ,

Survivor 2013 yarışmasında SMS oylamasına kim kaldı? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.