Survivor Ünlüler Gönüllüler 25 Mart 2012 Kim Elendi

adminMagazin0 Yorum 370 Kez Okundu25 Mart 2012

survivor unlulerSurvivor Gönüllülerden kim elendi Survivor Ünlüler Gönüllüler 25.03.2012 Pazar Elenen Yarışmacı Sörvayvır Ödül Oyunu Dokunulmazlık Kim Kazandı 25 Mart 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 25 mart 2012 yarışmacıları yine çok gündem yaratacak gibi görünüyor.

25 Mart 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Ödül Oyununu Kim Kazandı?

sahne oldu. Sörvayvır 24 Mart son bölüm izleyenleri Nihat Altınkaya Hasan rekabetine de şahitlik etti. 24 Mart Survivor ödül oyununu kim kazandı? 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının son bölümünde ödül oyunu her iki takımında ihtiyacı olan bir barakaydı. Oyunu kazanan tam teşekküllü bir barınak sahibi olacaktı. Sörvayvır 24 Mart ödül oyunu kumsalda kurulmuş, sürünme, kum kazma, tırmanma, koşma gibi beceriler isteyen zorlu bir oyundu. Oyunda Survivor Nihat Survivor Hasan rekabeti gözlendi. İkili ödül oyununda kıyasıya yarıştı. Survivor 24 Mart ödül oyununu kim kazandı? Hasan Nihat Survivor rekabetinde kim galip geldi? Yarışmacılardan sahilde kurulan engelleri geçerek 4 çubuk ile engeli aşmaları istendi. Kıyasıya yarışların olduğu oyunda 5 ünlü 5 gönüllü eşleşti. Ödül oyununda kim kimle eşleşti?

25 Mart Survivor Ödül Oyunu

Survivor 25 Mart son bölüm ödül oyunun armağanı oldukça değerliydi özellikle ünlüler takımının bu ödüle son derece ihtiyacı vardı. Oyun, kumsaldaki parkurda yarışacak ekiplerin kurulması ile başladı. İki takımdan bir kaptan seçildi. Survivor Hasan gönüllülerin, Survivor Nihat ise ünlülerin kaptanı olarak saha çıktı.

Oyunda 1 ünlü 1 gönüllü karşılıklı yarıştı. Gönüllülerden; Survivor Hasan, Survivor Serhat, Survivor Cevher, Survivor Begüm ve Survivor Gülen yarıştı. Ünlülerden ise Survivor Anıl, Survivor Nihat, Survivor Alp, Survivor Almeda ve Survivor Sibel Tüzün yarışmacı oldu. Kura sonucu ünlüler ekibi rakip seçmeye başladı.

Survivor 25 Mart Ödül Oyunu Eşleşmeleri

Sörvayvır 25 Mart ödül oyunu için iki takımdan 5 kişi eşleşti. Eşlemlerde kaptanlar Survivor Nihat Altoınkaya ile Survivor Hasan mücadelesi çok iddialı oldu. 24 Mart Survivor ünlüler gönüllüler Nihat Hasan yarışması büyük ilgi gördü. Diğer eşleşmeler ise Survivor Serhat – Survivor Alp Kırşan, Survivor Cevher – Survivor Anıl, Survivor Almeda Abazi – Survivor Gülen, Survivor Begüm – Survivor Sibel Tüzün şeklinde oldu.

Survivor Anıl Serhat ile mücadelesinde çok hırslı başladı. İlk oyunda Survivor Anıl ağladı. 25 Mart Survivor Anıl neden ağladı? Survivor 24 Mart ödül oyunu Anıl engeli geçemeyip Serhat’a farklı yenilince çok hırslandı ve ağladı. Bu anlar yarışmanın en farklı anları oldu.

Ödül oyununda takımlar 5 – 5 berabere kalınca yarışma sırasında her biri bir oyun kazanan Nihat Altınkaya ve Hasan tekrar sahneye çıktı. Ancak Survivor Nihat hızı ile gerçekten oyunun favorisi oldu. Sörvayvır 24 Mart Nihat ve Hasan ödül oyunu mücadelesi kıran kırana geçti. Ancak kaptan Nihat takımına zaferi getirdi. Böylece 2012 Survivor ünlülerin ilk galibiyeti de gelmiş oldu.

Survivor Alp Kırşan: “Barakaya ihtiyacımız vardı.”

Sörvayvır Anıl: “Artık barakamız var, böceklerden ve yağmurdan korunacağız.”

Survivor Mustafa Topaloğlu: “Allah’a dua ettim. Allah yardım etti. Bir evimiz oldu.”

25 Mart Survivor Mustafa Topaloğlu neden ağladı? Yarışma sırasında Nihat’ın kazanması için dua eden Mustafa Topaloğlu ekibi ile adaya dönünce duygusal anlar yaşadı. Nihat Altınkaya’nın ayağının kayması ve Al Kırşan’ın talihsizce yenilmesine üzülen Mustafa Topaloğlu ödülü kazandıkları için mutluluktan ve takımının mücadelesinden duyduğu gurudan ağladığını söyledi.

Survivor Sibel Tüzün yarışma sırasında fenalaştı. Sörvayvır Begüm’e iki defa yenilen Sibel Tüzün fenalık geçirdi.

Ödül sonrası gönüllüler arasında gerginlikler yaşandı. Ödül adasında yarışmanın kritiğini yapan Survivor Hasan öz eleştiri yaptı. Bu arada gönüllüler takımının huysuzu Survivor Gülen hemen herkesle kavga etmeye devam ediyor. Sörvayvır Gülen ödül oyununda Almeda Abaziye iki defa da yenilmesine rağmen elinden geleni yaptığı söyledi. Survivor Gülen ekip arkadaşları ile yemek konusunda kavga etmeye devam ediyor. Survivor Asena Survivor Gülen kavgası ise haftanın en gergin anları oldu.

25 mart yayını programdan hemen sonra burada…

Kaynak TURUNCUTİME

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Survivor Ünlüler Gönüllüler 25 Mart 2012 Kim Elendi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.