Survivor Ünlüler Gönüllüler, Dokunulmazlık Hakkını Kim Kazanacak

adminMagazin0 Yorum 339 Kez Okundu26 Mart 2012

survivor unlulerSurvivor 2012 Ada Konseyi Gönüllüler Takımından Kim Elenecek Kim Kime Elenmesi İçin Oy Verdi…Survivor Ünlüler Gönüllülerde 25 Mart akşamı eleme heyecanı vardı. Gönüllülerden bir kişi Survivor’a veda edecekti. İşte o anlarla ilgili detaylar..

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde ünlüler takımı ile buluştu. Ancak Survivor 2012 son bölüm izleyenleri gönüllülerin adadan gitmesi için kimi seçeceğini merak etmeye başladı. 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler kim gidecek? 2012 Sörvayvır gönüllüler takımından kim elenecek? Gönüllüler takımı ada konseyinde aralarından birisinin elenmesi için oylama yaptı. Oylamada en fazla oyu alan iki kişiden biri SMS oylaması sonucu elenecek. Gönüllülerden kim elendi? 25 Mart Survivor gönüllüler takımından kim elenecek? 2012 Survivor 25 Mart gönüllüler takımından kim en çok oyu aldı? 25 Mart Sörvayvır en çok oyu alan iki kişi kim oldu? 8 kişilik takımda herkes gitmesini istediği kişinin adını yazarak oy kullandı. 25 Survivor 2012 gönüllüler takımından kim kimin adını yazdı? Gönüllülerden kim kime oy verdi? 25 Mart Survivor gönüllülerden kim elenecek?

25 Mart 2012 Sörvayvır Ada Konseyi Gönüllüler Takımı Eleme Oylaması

Dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyi toplandı. Gönüllülerden kim elenecek karar vermek için oylama yapıldı. Oylama öncesi gönüllüler ve ünlülerin oyunlardaki performansları değerlendirdi. Daha sonra oylamaya geçildi. Gönüllüler takımından kim kimin adını yazdı? Survivor 2012 gönüllülerden kim kimin adını neden yazdı?

Survivor Serhat:
 “Ada şartları, yabancı bir ortam… Açlıktan dolayı anlaşmazlıklar çıkıyor. Takım bütünlüğünü kaybettik. Fiziki güç kaybı da var.”

Survivor Hasan: “Kötü gidişin sebebi açlık. Anlaşmazlık yok. Son yarışları açlıktan kaybettik. Anlaşmazlık yok.”

Survivor Gülen: “ Takım bütünlüğü bozuldu. Birbirimizi daha iyi tanıdık. Anlaşamadığımız durumlar var. Takım ruhu biraz kayboldu. Bu durum oyunlara yansıdı.”

Survivor Begüm: “Ben açlık konusunun etkili olduğunu düşünüyorum. Takım bütünlüğü çok kötü değil. Küçük tartışmalar takım bütünlüğünü bozdu.”

Ada konseyinde takımların yorumları ve değerlendirmelerinin ardından gönüllülerden SMS oylamasına kalacak iki kişinin tespiti için oylama yapıldı. Takım arkadaşları teker teker isim yazıp oy verirken neden kimi yazdıklarını söyledi.

Survivor Hasan:
 Gülen’i seçti. Takımın geleceği açısından seçiyorum dedi.

Survivor Şansın: Asena’yı seçti. Açlığa olan dayanıksızlığı ve bunu dışa vuruşundan dolayı seçtiğini söyledi.

Survivor Cevher: Gülen’i seçti. İki sebepten seçtim. Bazı hareketlerini samimi bulmuyorum, çabuk sinirleniyorsun. Takımı huzursuz ediyorsun dedi.

Survivor Hayim: Kimi seçtiğini açıklamadı.

Survivor Begüm:
 Kimi seçtiğini açıklamadı.

Survivor Gülen: Asena’yı seçti. Çalışmıyor, işlere yardımcı olmuyor. Adaya çalışkan adam lazım dedi.

Survivor Serhat: Begüm’ü seçti. Aramızda iletişim sorunu var dedi.

Survivor Asena: “Gülen’i seçti. Adadaki huzuru bozuyor dedi.

Oylama sonunda 4 Gülen, 3 Asena ve 1 Begüm oyu çıktı. Asena ve Gülen SMS oylamasında kim daha az oy alırsa o elenecek.

Asena: “Çok şaşırdım. Bu kadar oy beklemiyordum.”

Gülen: “Ben şaşırmadım, oyları kimin verdiğini dahi tahmin ediyorum.”

Oylama sonundan Asena veya Gülen elenecek. Buna seyirci oyları karar verecek. Sizlerde SMS atarak elenmesini istemediğiniz yarışmacıya oy verebilirsiniz. Asena’nın elenmesini istemiyorum ne yapmalıyım diyorsanız Asena’yı destekleyenler Asena yazıp 29 50’ye oy verebilir. Gülen’in elenmesini istemiyorum ne yapmalıyım diyorsanız Gülen’i destekleyenler Gülen yazıp 2950’ye oy verebilir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Survivor Ünlüler Gönüllüler, Dokunulmazlık Hakkını Kim Kazanacak Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.